1507
1482
عنوان

کیاشوهراشون......

349 بازدید | 21 پست

کیاشوهراشون دوشغلس؟تاچندشب تنهایین؟راضی هستین؟چ سختیایی داره؟

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484

منکه شوهرم شغلش آزاده صبح میره تا دو سه میادش ناهار بخوره و‌بخوابه دو ساعتی باز میره تا شب بعضی موقع ده میاد بعضی موقع هشت یازده جمعه ها هم بعضی مواقع میره البته جمعه ها هم بیشتر خونه باباشه ازصبح تاشب اونجاست منم خونه مامانم

1485
از قضا دیشب دعوا کردیم... الانم صب زده بیرون

کارش چی بوده

ازخودش کاری بلدنیس؟

بره بگرده دنبال کار ایشالاپیدامیکنه

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

راضی که نیستم اما چاره ای نیست حتی پنج شنبه و جمعه هم نیست با بچه ها اصلا نمیتونم برم تو خیابون دختر کوچیکمم اصلا خواب نداره حتی حموم و دستشویی هم باید با خودم ببرمش

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
1474

من شوهرم کنترل کیفیت ی شرکته درامدمون واسه خودمون و پس اندازمون خوبه ولی خیلی خیلی قصدداریم 

تومحردیش هم منبت کارحرفه ای بوده پیش عموش کارمیکرده ک عموش بهش کار نمیده و میادبیرون الان میگه ک روزایی ک تعطیلم یازود میام خونه تاده یازده شب برم پیش عموم کارکنم منم بچه تدارم تنهاخیلی کلافه میشم جاییم ک تنها نمیتونم برم 

مهندسی عمرانه.. میخاد پیداکنه میخاد نکنه..مهم نی

پس بیکارنمیمونه نگران نباش 

دو شغله ساعت ۷ میره ۲ و نیم میاد

شغل دومم ساعت ۵ میره ۱۲ شب میاد😞دلم براش میسوزه گناه داره اصلا زندگی نمیکنه

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
دو شغله ساعت ۷ میره ۲ و نیم میاد شغل دومم ساعت ۵ میره ۱۲ شب میاد😞دلم براش میسوزه گناه داره اصلا زن ...

منم دلم میسوزه ولی چاره نیس 

منم دلم میسوزه ولی چاره نیس 

وضعیت اقتصادی جوریه که دو شغل هم کفاف نمیده

خودمم میخوام برم سرکار

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
1508