2737
2734
چیشده جدیدا خیلیا اینجور میشن؟؟؟؟

همش بخاطر نوع تغذیه ست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
دکتر نرفتی؟؟؟ فقط یه دونه بود؟ شاید زائده پوستی بوده که بهش منگوله پوستی هم میگن که مشکلی نداره، چیز ...

نه اصلا روم نمیشد به کسی بگم دکترم نرفتم خوبه خودش خوب شد من خیلی خجالتی ام تو این چیزا با دکتر زن هم راحت نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
جدی...اخه قبلا اصلا همچین چیزی نشنیده بودم الان میبینم امار خیلی بالاس 

آره دیگه استرس و تغذیه بد و ،،،، قبلا که ازین جیزا نبود یا لااقل کمتر بود

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
از مقعد بیرون زده

خوب پس بواسیره، و ربطی به زیگیل نداره

2740