2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه پشت میزنه 

بله 

دوستان عزیزم 

زگیل تناسلی یا ویروس پاپیلومای انسانی بیشتر از صد نوع هست که چند نوعش باعث تشکیل زیگیل در ناحیه واژن و معقد و آلت تناسلی و معقد آقایان میشه تعداد زیادیش هم اصلا علایم بالینی نداره یعنی هرکسی که زیگیل تناسلی هم نداره و هیچ وقت نداشه ولی رابطه جنسی داره ممکنه اچ پی وی داشته باشه ترو خدا برید پاپ اسمیر و تست اچ پی وی بدید چون اتفاقا انواع خطرناکش اصلا زگیل نمیشه و ممکنه ادم نفهمه و پیگیر نباشه و وقتی سرطان شد تازه خبر بشه 

من الان فقط سوزش دارم دیگه بجز دو بار خون ندیدم دردی هم ندارم

باز خوبه

من چندین ساله درگیرشم و راضی به عمل نمیشم

دفع هم هفته ای یه بار دارم 

به شدت از عملش میترسم و مقاومت میکنم

باز یه دکتر برو ببین چیه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2731
2740
باشه حتما میرم ولی مطمئنم همسرم بجز من با کسی دیگه رابطه نداشته

اون زائده از داخل مقعدت بیرون زده ، یا کاملا بیرون از اون قسمته، مثلا کنارشه!

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من بیرونش بود بعد سزارین بین مقعد و واژن خیلی بد بود میسوخت بعد خودش خوب شد یهو

اگه بیرون از مقعد باشه ، بواسیر نیست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
یعنی چی بوده🙄

دکتر نرفتی؟؟؟ فقط یه دونه بود؟ شاید زائده پوستی بوده که بهش منگوله پوستی هم میگن که مشکلی نداره، چیز خاصی نیست

2706