2737
2734
عنوان

همسر یابی

323 بازدید | 38 پست

سلام اینجا کسی هست با سایت های همسریابی ازدواج کرده باشه؟ یا کسی رو میشناسید اینطور ازدواج کرده باشه؟

نظرتون چیه؟

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد وضعيت بحرانيه يعني؟🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2738

والا خواهر من مجرد که بود تو یکی از این کانال های همسریابی عضو شده بود یه خواستگار براش آمد از آنجا خیلی داغون بود معتاد بود کلا خلاف کار حواستون جمع کنید اگه عضو میشید خدارا شکر ما فهمیدیم و رد کردیم طرف را 

توی این سایت ها اکثرپسرها اصلا قصد ازدواج ندارن فقط برای سرگرمی هست 

فکر میکردم شاید بشه اینطور ازدواج درستی کرد

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)
والا خواهر من مجرد که بود تو یکی از این کانال های همسریابی عضو شده بود یه خواستگار براش آمد از آنجا ...

خداروشکر زود فهمیدید، خواهرتون ازدواج کرده حالا؟

2706