2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلیم سلیم حالت خوفه؟نینی خوفه؟😃

ممنون

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2731
اوووو خانم طلایی شما خورشیدی؟ 😢 اخه هروقت میبینمتون از کاربریتون نور میباره 😢😂🧡

نه عزیز دلم..تاپیک رژیم داریم در حال کاهش وزن بودم به‌وزن دلخواهم رسیدم شدم‌ گروه طلایی....

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
نه عزیز دلم..تاپیک رژیم داریم در حال کاهش وزن بودم به‌وزن دلخواهم رسیدم شدم‌ گروه طلایی....

موفق باشیی همیشه😁🧡

از صورت چند درصد لاغر شدی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

خوب بود مرسی🥰💙

ولی نمیدونم چرا هرعکس رو دانلود میکنم کیفیتش میاد پایین

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
خوب بود مرسی🥰💙 ولی نمیدونم چرا هرعکس رو دانلود میکنم کیفیتش میاد پایین

خواهش❤❤

باید بزنی روی هر کدوم از عکسا  که میخوای بعد یکم صبر کنی

بعد دانلودش کنی

(بزن روشون) 

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
خواهش❤❤ باید بزنی روی هر کدوم از عکسا  که میخوای بعد یکم صبر کنی بعد دانلودش کنی (بزن روشون) ...

اره همینکارو میکنم👌🏻💙

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
2706