2733
2734

این رفته دانشگاه بعد ب کسی ام کاری نداشته و پسری ظاهر خوبی داره و کل کلاس روش کراشن

اومده هی ب این گیر داده چیزی نگفته ها فقط احوال پرسی کرده و راجع ب درس پرسیده اینم طفلی فکر کرده پسره ازش خوشس میاد(البته حق داره با چیزایی ک گفت رفتارش عادی نبوده)

یجورایی عاشق شده ولی گویا پسره منظوری نداشته چون چیزی نمیگه ک اگ میخواستش میرفت جلو پیشنهادی چیزی میداد دیگ

جالبه رفتار پسر باعث شده بقیه دخترا از این بدشون بیاد حسودیشون بشه چون اوناام فکر کردن پسر اینو میخواد

این دخترم افسردگی گرفته

میگ همش ب پسر فکر میکنم 

احساس میکنم احساسم بازی شده

بنظر شما پسر چ مرگش بوده از این رفتار؟برع گیر بده ب بی حاشیه ترین دختر کلاس

اخرشم هیچی ب هیچی

ینی تو کله اش چی میگذشته؟

من این موصوع با مشاورم داشتم😂

اگه فهمیدین به منم بگین دردشون چیه 

بیماریشون چیه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهر حبیب هست !

هر کسی احوالپرسی کرد که خاطر خواه. نی 

بگو بچسب به درست 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
شاید لاشیه میخواد ببینه دختره پا میده برا رابطه جنسی و اینا یا ن

ن خب مگه نباید لااقل پیشنهاد بده 

فقط دورت میگردن بهت توجه میکنن 

هیچی هم‌نمیگن😐💔

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

خب اون بنده خدا پسره فهمیده این دختر بی حاشیه هست رفته طرفش که کارش راه بیفته وگرنه منظوری نداشته نمی دونسته اینم حاشیه ساز میشه مگه یه پشه نر از کنار آدم رد بشه دیگه باید خیالات ورمون داره؟ طرف فکر کرده این بی حاشیه هست رفته ازش جزوه گرفته یا باهاش حرف زده

لایک نکن خواهر
2740
خواهر حبیب هست ! هر کسی احوالپرسی کرد که خاطر خواه. نی  بگو بچسب به درست

ن اصلا این شکلی نیست 

وقتی یه نفر مدامم بهت توجه میکنه محبت میکنه نگا میکنه 

که با بقیه این رفتارو نداره نا خداگاه  سوتفاهم برات پیش میاد

بعضی پسرها یه مدل غروری دارند که مثلاً میخان بگن ما اگر به بی حاشیه ترین و پاک ترین دختر هم نزدیک بشیم، اونها بهمون پا میدن و خاطر خواه مون میشن. 

البته کمبود دارن به نظرم و بیمارن. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
ن اصلا این شکلی نیست  وقتی یه نفر مدامم بهت توجه میکنه محبت میکنه نگا میکنه  که با بقیه ...

سو تفاهم نیست

واقعیته طرف داره علنا بهت توجه میکنه حتی بقیه ام متوجه شدن