2733
2739
عنوان

بزرگ شدن غدد لنفاوی گردن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 13598 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم.آخه چون خیلی بزرگ شده واقعا ترسیدم

سلام دختر منم اینجوری شده... پسرتون خوب شد؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2742
سلام دختراون چیکار کرد خوب شد

سلام بله بهتر شده خدا را شکر

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

سلام دوستان دختر من سه ساله شو غدد لنفاوی گردنش باد کرده سه ماه ما متوجه شدیم ولی عکسای بچگیشو ک دیدم اون موقعه ام ورم داشته سمت چپ گردنش 14 میلیمتر سمت راست گردنش 11 میلمیتر میشه راهنماییم کنین خیلی نگرانم

2738
سلام شما دخترتون بهترشدن؟چندتا ازلنفاش متورم بود ؟؟

سلام بله عزیزم خدا رو شکر.. چند تاشو نمیدونم اون پست برای ۳ سال پیشه

یادتون نیست چه مدت متورم بود یا اندازه شون چقدر بود حدودی ؟

مدتش خیلی نبود ولی خودش از بین رفت.. دکترش گفت عفونت کرده سرما خورده اینجوری شده

2706