2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببرش چیش متخصص چندوقت چیش تو برنامه طبیب کامل توضیح داد فکر کنم تو اینترنت بتونی اون برنامه رو پیدا کنی با دقت ببین فوق العاده توضیح داد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

دختر عمه ام اینطوری شد خارش و داغی شدیدم داشت. البته اون بچه نیست یه خانوم بالای چهل ساله.خیلی هم اذیت شد دکترش پرسیده بود حیوان خانگی داره تو خونه احتمالا از اونه. اما حیوان خانگی نداره . گفت از یه جا الودگی وارد بدنش شده عفونت کرده . خوب نمی شد طول کشید درمانش بستری شد بیمارستان آنتی بیوتیک زدن . بعدم تو خونه آنتی بیوتیک مصرف کرد خوب شد . برای سلامتی بچه ات سوره حمد زیاد بخون تا زودتر خوب بشه

با خدا باش و پادشاهی کن
آره دردم داره.مال شما هم خیلی بزرگ بود؟چه علایم دیگه ای داشتید؟

من تبم داشتم.علتشم عفونت گوشم بود. 

غدد لنفاوی وقتی بزرگ میشه ک عفونت داشته باشی حالا یا گوش یا گلو یا...

وخدایی که به شدت کافیست

خودم تجربشوداشتم عزیزم نگران نباش یکم زمانبره ولی خوب میشه..انفولانزاس..ببرش پیش یک متخصص خوب..اصلا هم نزار دست بزنه چون مایع لغزندس وممکنه پخش بشه وزیادبشه من متاسفانه ازسربی تجربگی اینکارو کردم تماااام گردم گردو گردو دراومده بود پارسال..هیییچ دست نزنید..براش هرروز سوپ مرغ یاقلم درست کنید..اب پرتقال بدید..سرماخوردگی شدیده دیگه یکم زمان میبره نگرانم نباشید خوب میشه من خودم یک ماه این مریصیو تحمل کردم به سختی

خدایاشکرت
2740

به حرف دکترفقطگوش بدید من نااگاهانه ازتو نت گشتم نوشته بود ماساژ غدد..نمیدونم یخ گذاشتن فلان بدتر زیادترم شدن دکترکلییی دعوام کرد به این سایتا اعتباری نیست هیییچ دست نزنید فقط حرف دکتر.

خدایاشکرت
خیلی ممنون🤗

لطفا ببینش با دقت و خود این خانم دکترم تو اینترنت بزنی میتونی مطبش رو پیدا کنی‌...امیدوارم سریع خوب بشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706