2733
2734
عنوان

کسی نمی دونه چطوری از اینده باخبر شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 92 پست

بارها و بارها در قران کریم اومده که غیب رو فقط و فقط الله میدونه . . .هرکسی ادعایی کنه از غیب میدونه ساحر یا ساحره هست. .  ممکنه بعضی چیزای نزدیک مثلا تا یه سال دیگه یا تا چندماع دیگه رو به صورت فرضی بدونه اونم از موکلین اجنه کمک میگیره . .استراق سمع اجنه بعد از بعثت رسول الله از اسمان هفتم قطع شده بنابراین اونها نمیتونند دیگه از فرامین الله متعال که به فرشته ها میده باخبر شن و از اینده نمیدون ند. . .

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بارها و بارها در قران کریم اومده که غیب رو فقط و فقط الله میدونه . . .هرکسی ادعایی کنه از غیب میدونه ...

عزیزم من یه سیدی رو میشناسم که نابیناس و قران رو خدادادی حفظه از اینده هم خبر میده برای والدینم هر چی گفت درست در اومد

بله چون دروغ میگی از آینده میدونی و سزای آدم دروغگو اینه به نی نی یار معرفی بشه @نی_نی_یار_5 &nbs ...

نی نی یار ها عقل دارن

من نگفتم که از اینده باخبرم تو نت هم هست سوره های قرانی

بله چون دروغ میگی از آینده میدونی و سزای آدم دروغگو اینه به نی نی یار معرفی بشه @نی_نی_یار_5 &nbs ...

نیا تاپیک خانوم برو بیرون به شما چه؟

تو زمان های قدیم یه زنی میانسال میره سراغ پیامبر زمان خودش.ازش میخاد از خدا براش دعا کنه و بپرسه در مورد بچه.پیامبر دعا میکته جواب وحی میرسه که اون زن هیچوقت نمیتونه بچه بیاره.با قاطعیت به زنه میگه.زنه بازهم بارها میاد و ازش میخاد و هربار همون جواب.ولی زنه دست برنمیداره و روز و شب خودش از خدا میخاد.بعد مدتها پیامبر اون زنه رو با یه بچه کودک میبینه ازش میپرسه این کیه.میگه بچمه.تو خدا گفت ب شما که من بچه ای نخواهم اورد ولی من دعا کردم . از رحمتش ناامید نشدم.میبینید دوستان دعا حتی تقدیر رو عوض میکنه.جریانات زندگی ما شناوره وهیچ چیز ثابت نیس.

عاشق شوهرم و نی نی م و زندگمیمم
اگه مخالفی چرا میایی تو تاپیک  مجبوری مگه

همینو بگو تاپیک گیر نیاورده به ما گیر میده

اگه مخالفی چرا میایی تو تاپیک  مجبوری مگه

میام که بساط دوستان جمع بشه.

ریپلای نکن چون الکی قاطی میشی و ممکنه بخاطر رمالی و استفاده از احساسات مردم شمام گناه نکرده مسدود شی.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
عزیزم من یه سیدی رو میشناسم که نابیناس و قران رو خدادادی حفظه از اینده هم خبر میده برای والدینم هر چ ...

عزیزم منم سید موسی بن جعفری هستم هم از مادر هم از پدر  پدربزرگم با اولیا خدا ارتباط اشت و اب سردو با یه فوت میجوشوند پدرش گلوله روسها ازش عبور نمیکرد زمان رضا شاعه  و پدربزرگ پدربزرگم عرب بصره بود که با اسبش طی الارض میکرد پنج وقت نمازو مکه میخوند میومد . . ..
اینا رو گفتم که بدونی من از اینجور خنواده هستم که اط کودکی اطلاعات دینی رو از پدربزرگم یاد گرفتم و .و .و

اون سید هم اگه از اینده میگه ساحر هست.
 وخدا به دادش برسه

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
عزیزم منم سید موسی بن جعفری هستم هم از مادر هم از پدر  پدربزرگم با اولیا خدا ارتباط اشت و ...

استغفر الله نگو سیده سید ذهن داره ذهن

شما از یسری چیز ها خبر ندارید مث اینکه