2733
2734
عنوان

کسی نمی دونه چطوری از اینده باخبر شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 92 پست
خبر از آینده در قرآن نیاز به تفسیر فقها داره. افراد عوام یعنی من و شما نمیتونیم کتاب قرآن رو مثل فال ...

چی میگی خانم محترم من گفتم روش دارم نگفتم که طالع میگیرم

توکه بلدی میشه یکم واسه من بگی مافرداقراره یع معامله کنیم بنظرت به سلامت انجام میشه؟

من بلد نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که اعتقاد نداشتی؟

ته پستمو خوندی؟؟؟ گفتم اون بالا سری و تلاش خودت 

نماز و دعا هم ربط داره ب اون بالا سری 

من میگم فقط اون میدونه و تلاش خودمون سبب ی تغییراتی میشه 

ولی نمیشه دید ک آینده چی میشه ک 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2728
چندتا دعا ونماز هست که میشه  البته به صورت رویایی صادقه مرادی که در نظر داری رو میبینی

چجوری چه نمازی

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
اسی احساس میکنم کمی اعصابت خرده عزیزم.شما با قران بلدی

بله با هفت تا سوره تو نت و تاپیکام هست

2738
چی میگی خانم محترم من گفتم روش دارم نگفتم که طالع میگیرم

ااز آینده فقط خدا باخبره... آیت الله بهجت با اون همه طاعت و عبادتش فقط چشم برزخی داشت بعد شما میشینی از آینده خبر داری میشی .. باریکلا

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
چندتا دعا ونماز هست که میشه  البته به صورت رویایی صادقه مرادی که در نظر داری رو میبینی

میشه بگی

ااز آینده فقط خدا باخبره... آیت الله بهجهت با اون همه طاعت و عبادتش فقط چشم برزخی داشت بعد شما میشین ...

بله مشکلی دارید؟

ببین یه قضا داریم یه قدر خب الان دقیق یادم نیست ولی یکیش حتمی اتفاق میفته یکیش با دعا و اعمال و رفتا ...

قدر همون  اندازه و مقیاس هست و قضا همون اتفاق که باید بیفته ولی خدا میگه تو براساس قدر  باید جوری زندگیت تنظیم کنی که هر قضایی سرت نیاد مثلا  یک ادمی  هر روز میره تو خیابون تو سرما بدون اینکه لباس گرم بپوشه سینه پهلو میکنه کلیه تش از دست میده میاد میگه  این باید میشد چه بدشانسم ولی اون دنیا بهش میگن این نباید میشد قدر الهی این بود که هوا سرد باشه ولی اینکه تو باید انتخابرمیکردی تو این سرما چطور باید بری بیرون  قضای الهی رو رقم میزنه یعنی اگه با لباس گرم میرفتی قضای الهی سلامت تو بود با انتخاب خودت و اگه بدون لباس گرم رفتی قضای الهی این بود که با این قدر بطع باعث مریض شدنت بشه ولی خدا خودش میگه با دعا و نماز .... قضاهای بد رو از خودتون دور نگه دارید پس همه چی دست خودمونه(متنون کامل کردم با عرض معذرت)

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
ته پستمو خوندی؟؟؟ گفتم اون بالا سری و تلاش خودت  نماز و دعا هم ربط داره ب اون بالا سری  ...

اها ببخشید گلم

2706