1619
1632
منم سادم نترس😂ی نگا ب عکس میکردم ی نگا ب خونه خودم و ی فحش ب شوهرم😐😐

واااي نميري😂😂🤣🤣🤣🤣

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

خخخخخ وای مردم خدانکشتت🤣🤣🤣من متاسفانه تازه عروسم نمیتونم عوض کنم وسایلمو ولی خوب افسردگی گرقتم خو ...

😂😂

منم تازه عروسم😢😢ولی کاش میشد یبار دیگ جهیزیه خرید

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
وااای چقدر حوصله داری😂اقا خونه من نیست منم مغز خر خورده عکس خونه مردمو میزارم جایزه بدید این همه جا ...

چرا عکسا تو گوگل بود؟

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
1522
پذیرایی دوتا  ۹ متری😐آشپزخونه ب غیر میز فقط خودم جا میشم😐اتاقمم فقط برا پا گذاشتن جا هست ک بپ ...

چقد بامزه ای تو عزیزم مهم دل خودته ک شاد باشه وگرنه هستن ادمایی ک تو کاخ زندگی میکنن ولی ارامش ندارن انشاالله توم ازین خونه ها میخری

حالا خونه واس خودته یا اجاره

وااای چقدر حوصله داری😂اقا خونه من نیست منم مغز خر خورده عکس خونه مردمو میزارم جایزه بدید این همه جا ...

بجا داستان بافی برو تو تاریکی عکس بگیر

میشه برای سلامتی همسرم یه⭐صلوات⭐ بفرستی💜یهو یه شبه افتاد توی رختخواب دعا کنید سلامتیشو بدست بیاره و بتونه دوباره مثل قبل راه بره و کار بکنه💜💜

آفرین

فقط نام کاربریت رو باید به جای جنگیر میزاشتی مچگیر😁😁😁😁😁😁😁😁

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی😊😀دیگه یه یکسالی میشه که گیاهخوارم از نوع وگان، با اینکه ۱۷سالمه با این نوع سبک زندگی انگار هر روز متولد میشم 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
1620
عزيزم از بس سركاري زياد شده همه شك ميكنن لطفا همين الان دستتو بگير جلوي دوربين عكس بده وگرنه باور ...

نه چ عذاب وجدانی بزرگ ترین اشتباه اینه که بخاطر حرف مردم خودتو اذیت کنی من از وقتی خونمو عوض کردم تهمت دزدی هم بهمون زدن

خخخخخ وای مردم خدانکشتت🤣🤣🤣من متاسفانه تازه عروسم نمیتونم عوض کنم وسایلمو ولی خوب افسردگی گرقتم خو ...

دقیقا من هنوز 6ماهه اومدم خونم هر گوشه خونه رو نگاه میکنم از انتخابم پشیمون میشم جرئت ندارم به شوهرم بگم عوض کنیم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
چقد بامزه ای تو عزیزم مهم دل خودته ک شاد باشه وگرنه هستن ادمایی ک تو کاخ زندگی میکنن ولی ارامش ندارن ...

قربونتم ک

فعلنی اینجاییم 

یک یا دوسال میریم

طبقه بالای مادرشوهرم😊😘😁

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
1641
نه چ عذاب وجدانی بزرگ ترین اشتباه اینه که بخاطر حرف مردم خودتو اذیت کنی من از وقتی خونمو عوض کردم ته ...

خخ عکس بزار خب 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
نه چ عذاب وجدانی بزرگ ترین اشتباه اینه که بخاطر حرف مردم خودتو اذیت کنی من از وقتی خونمو عوض کردم ته ...

عکس در تاریکی از هال 

میشه برای سلامتی همسرم یه⭐صلوات⭐ بفرستی💜یهو یه شبه افتاد توی رختخواب دعا کنید سلامتیشو بدست بیاره و بتونه دوباره مثل قبل راه بره و کار بکنه💜💜

چرا مسائلو قاطي ميكني

خيلي سختته ي عكس الان با ديتت يا ي كاغذ بدي؟؟!!!

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔

کل نی نی سایت  تاپیکتو دیدنا 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
1639