2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به فکر نسلایی ک از شما به وجود میان باشید ، بعدم اینکه اگه خودت مشکلی نداری به بقیه مربوط نمیشه ، منتهی من به شخصه هیچوقت نمیتونم به یه مرد کوتاه قد حس کشش جنسی و جاذبه داشته باشم به دلم نمیشینه اما سلیقه ها متفاوته 

2731
نه مطمئن باش کسی اینحوری نمیگه بالاخره کفش هم میپوشین یکمم اون بلندتر نشونتون میده..من خالم و شوهر خ ...

سارا امیدوار شدم اگر میشه در مورد خاله و مخصوصا شوهر خاله بیشتر بگید در ظاهر و کنار هم و....

من قدم 163،شوهرم160!!5 ساله ازدواج کردم هنوز با این قضیه کنار نیومدم،مرد خوبه قد بلند باشه!!!!اگ دلت نیس و میترسی نتونی کنار بیای جدا شو 

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz
2740

ببین گلم شما از قد این اقا راضی نیستی .چند بار تو تا پیکهات بودم .به نظرم باهاش ازدواج نکن چون الان که ازدواج نکردی اینقدر این موضوع برات مهمه چه برسه بعد ازدواج که تازه چشمات باز میشه

خواهرشوهر من بخاطر قدو قیافه طلاق گرفت 

الان بایکی ازدواج کرده فقط  قدو قیافه داره بقیش صفر 

دوست داره ب گذشتش برگرده 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706