2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مطمین نیستم گلم

پس خوب فکر کن.من دوستم بخاطر پول زن کسی شد که چهره ی خوبی نداشت همه هم بهش گفتن چهره شو میخوای چیکار مهم اینه که یارو فووووق پولداره زندگیت ال میشه بل میشه وااااقعا هم همینطور شد ولی اخر دختره نتونست با قیافه ی آقا کنار بیاد میگفت به خدا خجالت میکشم به دوستام نشونش بدم آخر هم نامزدی رو بهم زد.

یکی از فامیلهای ما هم تقریبا همین قد رو داره ولی خوشپوشه تا حالا پیش خودم فکر نکردم که قدش غیر طبیعی ...

همین حدود قده نامزدم رو دارن؟ تا خالا کوتوله به نظرت نرسیده بگی چقدر کوچیکه

اره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اینم منو بابام به نظرتون زیاد نیست تفاوتمون؟

کدوم شهرین ؟

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
راستش توجه نکردم

عزیزم من همه تاپیک هاتون رو خوندم شما احساس سردی میکنید والان تصورمیکنید بابت خوبی های همسرتون باید همراهشون زندگی کنید  میدونم در حدی نیستم که بخواهم نظری بدم یا نصیحتی کنم اما عزیزم بیشتر دقت کن شما اول اختلاف سنی رو مطرح کردید بعد قد و بعد سردی و بعدش گفتید بخاطر خوبی هاشون و چقدر آدم خوبی هستن خوب این بگم که ایشون کاملا یک شخص کامل و بالغ شدن از نظر سن وشما میگید اخلاق و رفتارشون خوب هستن پس از خودشون کمک بخواهید شاید احساس شما در این ۵ سال تغییر کرده باشد شاید احساس کنید واقعا احتیاج به مشاوردارید پس بهتره بانامزد خودتون صحبت کنید تا متقاعد بشن که مشاور بهترین تصمیم رو براتون خواهد گرفت البته هرچیزی خودتون میدونید درسته انجام بدید البته خوشحال شدم فهمیدم اصفهان هستید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706