2733
2739
الان عکس هم میزارم

استارتر عزیز بنظرم همسرتون هیکلش خوبه اگه تیپش رو شیک کنه یعنی مثلا کت وشلواری باشن هیچ کسی توجهی به قدنمیکنه حالا شاید شما لاغرباشید و بهشون بیاید درضمن اینطوری که شما گفتین واقعا تصورم اشتباه بود ببخشید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر ما رو ببینید مثلا تو خیابون میگید ووواییی چقد کوتاهن؟

نه مطمئن باش کسی اینحوری نمیگه بالاخره کفش هم میپوشین یکمم اون بلندتر نشونتون میده..من خالم و شوهر خالم کوتاه قدن.شوهر خالم ۱۵۶ خالم ۱۵۴.اصلا بد دیده نمیشن

یه کفشایی هس مردونه که پاشنه مخفی دارن برا نامزدت همیشه از اونا بخرین که ۳ ۴ سانت بیشتر شه قدشون.اون موقع از توام بلندتر میشه اذیت نمیشی 

2728
2740
😂😂😂 خب شوهرمم نه قد داره ن قیافه😑🤣🤣🤣

😑😑😑

پس برو بمیر

ببخشیییییبد شوخی بود ناراحت نشی❤👍😘😘انشاالله عاقبت بخیر بشی این مهمه وگرنه قیافه و قد و هیکل و مال و .. به کسی وفا نکرده

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤

حالا من کلا کاری به حرف این دوست عزیز ندارم ولی این نظر شخصیه بنده هست ..علف باید به دهن بزی شیرین در بیاد..شاید من یکیو بگم زشته ولی از نظر همسرش زیباترین مرده ..من این حرفو قبول ندارم که میگن زیبایی برای یکی دو روزه اوله ..برا همیشه هست ..اینکه چهره طرف به دلت بشینه خیلی تاثیر مهمی داره تو روابط زناشویی...اگه هم نشینه با یکی دو روز حل نمیشه

😑😑😑 پس برو بمیر ببخشیییییبد شوخی بود ناراحت نشی❤👍😘😘انشاالله عاقبت بخیر بشی این مهمه وگرنه قی ...

عاشقتم😂😂😂منم داشتم شوخی میکردم😁😁وگرنه از من و اقامون خوشگل تر نیس😎🤣🤣