2752
2734

مگه ۱۶۰ قدکوتاهه 😑

به نظرم برای زن مناسبه اما برای مرد کوتاهه

ولی یه چیزی بگم به اختلاف قد توجه نکن انقدر عادی بشه که حتی فکرشم نکنی

من ۱۶۰هستم همسرم ۱۹۰ سی سانت اختلاف خیلی تو چشمه لحظه اول که اومد خاستگاری از در وارد شد فقط گفتم اوه چه قدش بلنده اوایلم اصلا اعتماد به نفس نداشتم کنارش بایستم و راه برم تمام فامیلمم سربه سرم میزاشتن میگفتن عین فیل و فنجونین 

الان انقدر برا خودمون و همه عادی شده گاهی اصلا همسرمو از دور میبینم احساس میکنم قدش کوتاه شده مثل اولا نیست جلوی چشمم😑

ولی باز میگم تو چشمت پر شده و عادی وگرنه همونه

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا شما ها خیلی با شخصیتین افتخار میکنم به انسانیتتون

یعنی من بی شخصیت هستم خیلی ممنون

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
۳سانت ارزششو نداره ها

تو مرد خیلی خودشو نشون میده،فامیلای پدری من همه قد بلندن،اونوقت شوهرم😑 ی کمم زبادی خسیسه برا همین هیج وقت ب دلم ننشست😭 بجه دارم ازش ولی

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz

توروخدا به فکر بچه هایی که بدنیا میارید هم باشید بخدا اونا هم حق زندکی دارن 😒

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
مگه ۱۶۰ قدکوتاهه 😑 به نظرم برای زن مناسبه اما برای مرد کوتاهه ولی یه چیزی بگم به اختلاف قد توجه ن ...

عه مثل ما هستین شما ،اوایل دنبال کفش بلند بودم خیلی اذیت میشدم ولی بعدها عادی شد کلا اسپرت میپوشم 

یه رنگ باشید......فرش از هزار رنگی زیر پاست..........
به این سادگی ام نیست خیلی میتونه فیدبک های مردم تاثیر منفی بذاره رو زندگیش

درست میگین ولی نه در این حد ایشون نسبتا خوبه ولی قبول دارم حرف شما رو اگه در حد متعارف نباشه بله تاثیر بدی می‌ذاره روی احساسات و اعتماد به نفسشون.

در ضمن عزیزم اسم کاربریت خیلی جالب و قشنگه،خیلی خوشم اومد.

تنها مشخص نميشه بايد كنار كسي باشن

ببين استارتر عشق اولي كه ميگن رو ميخوام واست بگم يه پسري رو خيلي دوست داشتم اونموقع دبيرستاني بودم بسسسسيار خوش چهره بود و موقعيت عاااالي داشت پدرش متخصص برد و مادرش همينطور خودش قهرمان تنيس بود صداي خيلي هوبي داشت و چندتا ساز رو هم ميزد خلاصه جونم برات بگه كه اين پسره بدجورووري عاشقم شد بد جوررررر رفت تحصيلاتشو عاليه كرد همه چي اما قدش همون ١٦٠ اينها بود و من بخاطر قدش هيچموقع خيلي بهش نزديك نشدم و اون بشدت ميخواست با من ازدواج كنه اخر سرم من يك عقد ناموفق كردم اون باز منتظرم موند و الانكه ازدواج كرده خيييييلي خيييلي ارزو دارم اون روزا برميگشتن اتفاقا خانومش هم خيلي دوستش داره اونم موقعيت خوبي داره!

فقط اينو برات تعريف كردم كه بگم ظاهر عادي ميشه الان همسرم پزشك هست و پا اينجا سر اونجا و خيلي خوش چهره و پاهاي كشيده 

درسته قشنگه ادم كيف ميكنه اما همش لحظه ايه اخلاق اخلاق اخلاق اخلاق اونو درياب و بس!!!

سارا امیدوار شدم اگر میشه در مورد خاله و مخصوصا شوهر خاله بیشتر بگید در ظاهر و کنار هم و....

اره بابا ببین چند درصد از معیاراتو داره اگه خیلیاشو داره قد همچین مسئله حیاتی نیست.البته این نسبیه خودتون باید از ته دل راضی باشین وگرنه ممکنه خدایی نکرده بعدا دلسرد بشین...خالمو شوهر خالمم اصلا قدشون ب چشممون نمیاد کلا.شوهر خالم خیییلی مهربون و بااخلاقه همه دوسش دارن تو خونواده قدشونم تو چش نیس با خالم متناسبن..

اینجوریم نیست که برین خیابون همه با دست نشونتون بدن! حساس نشو

بازم بستگی ب خودتون داره که قد چقد براتون مهمه

کنار هم خوبید از نظر قدی

من بلندتر دیده میشم چون لاغرترم!!!من ک راضی نیستم!!!فقط خواستم بگم دوستان میگن عادی میشه،برا من هیج وقت عادی نشد

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz
من جایی خوندم متوسط قد زنان ایرانی 159 هست پس حدودهای این قد متوسط حساب میشه. به نظرم مرد باید خوش ...

ولی تو نی نی سایت همه ۱۷۵ به بالان 😂🤔

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
2706