2737
2739

خانونا هرچی بهش میدم همون لحظه از دهنش میریزه بیرون خسته شدم دیگه .فقط سوپ  میخوره اونم ۴قاشق فقط بعدش هرچی بدم میریزه بیرون.

۱۰و۳۰۰وزنشه وتویه سالگی برده بودم همون بود تواین ۳ماه اصلا تغییرنکرده.ثابت مونده وزنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثابت که میمونن بخاطر شیطنت هاشون 

سرشو گرم کن مثلا پیام بازرگانی ضبط کن موقع غذا خوردن بده بخوره که نریزه بیرون

بعدشم گشنه بشه میخوره 

سویق بخر براش توی شیر قاطی کن مقویه 

2728

پسرمن با ی عالمه اشتها دوسال دوماهشه وزنش۱۰۳۰۰😃

غصه وزن نداشته باش اگ رو نمودار خودشه

گاهی بچه ها از غذای گرم خوششون نمیاد یا نونی میخوام امتحان کن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740

حواسش پرت کن هر بار یه طوری من گاهی عروسکسا میچینم یه قاشق خرسی میخوره یه قاشق بچم. یا با گردنبد النگو کشو قاشقا ... گاهی دوتامون اهنگ میزاریم وسط رقص.... خلاصه گند میزنم به کل زندگی تا خانم دوتا قاشق بخوره

فقط شیر خودمو میخوره .سینمم درد میکنه بسکه خورده.هی میره میاد میخاد😕

شیر روزشو به صورت تدریجی جداکن.مثلا هرهفته یک وعده کمتر کن تا برسه به روزی که اصلا روزها شیر نخوره.منم اینجوری کردم.۱۸ ماهگی شروع کردم ۲۱ ماهگی کامل جداش کردم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ازشیربگیری درست میشه.بچه منم اینجوری بود.الان خداروشکربهتره‌

ن بابا خواهرشوهرمم بچش اینجوری بود گفتن ازشیر بگیریش درست میشه نشد ک نشد الان دوسال ونیمشه ۱۰کیلوعه😕

2706