2733
2739
عنوان

بچم ۱۵ماهشه غذا نمیخوره😕کی بچش اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 32 پست
پسرمن با ی عالمه اشتها دوسال دوماهشه وزنش۱۰۳۰۰😃 غصه وزن نداشته باش اگ رو نمودار خودشه گاهی بچه ها ...

لای نون ک چیزی بریزم اصلا نمیخوره.

بهداشت گفت وزنش خوب نیس واسه سنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حواسش پرت کن هر بار یه طوری من گاهی عروسکسا میچینم یه قاشق خرسی میخوره یه قاشق بچم. یا با گردنبد الن ...

والا ب خرسی میدم بعد ب دخترم .نمیخوره اشاره میکنه ک دوباره ب خرسی بدم😁

لای نون ک چیزی بریزم اصلا نمیخوره. بهداشت گفت وزنش خوب نیس واسه سنش

فرنی

نون شیرمال

توپک سبزیجات

پوره ها

غذای انگشتی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

همه که مثل هم نیستن.به منم گفتن ازشیربگیرش.هردوتون ضعیف شدید..بچه من که به زور غذا میدادم.وقتی ازشیر گرفتم صبح ها بلند میشد میگفت مامان گرسنمه صبحانه بده.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
کاش میخورد.همه رو امتحان کردم

من احتمال میدم لثه هاش اذیتش میکنه

چندتا دندون داره؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
لای نون ک چیزی بریزم اصلا نمیخوره. بهداشت گفت وزنش خوب نیس واسه سنش

بچه من ۶ ماهگی ۱۰ کیلو بود.وقتی به غذا افتاد دندونهاش هم که شروع شد اشتهاشو ازدست داد.یک سالگی ۱۰.۵ بود😟 از شیر که گرفتمش بردم بهداشت گفت افتضاحه.کالری غذاشو ببر بالا.۶ ماه وقت داد.این ماه دوباره میخوام ببرم.خودم وزنش کردم اومده رو نمودارش.درست شده.نترس از شیر بگیرش.مجبور میشه بخوره.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
من احتمال میدم لثه هاش اذیتش میکنه چندتا دندون داره؟

۹تا .دوتاهم تازه داره درمیاره.اصلا ازهمون ۶ماهگی بد غذا بود هیچی نمیخورد.باشیر خودم وزنشو رو نمودار نگه میداشتم اما انگار دیگه شیرخودمم تاثیر نداره

۶ماهگی ده کیلو.؟؟؟ماشاله .تپلی بوده

آره.درشت بود.۴۱۲۰ بدنیا اومد.ولی بعدش ریزه شد.الان دوسال و نیمه ۱۴ کیلو هستش😞

چندماهگی از شیر گرفتینش؟الان شب تا صبح چند ساعت چیزی نمیخوره؟

از ۱۸ شروع کردم تدریجی ۲۰ ماهگی دیگه روزها اصلا شیر نمیخورد.۲۱ ماهگی هم شیر شب رو یهو قطع کردم.۳ شب فقط اذیت کرد.یک هفته هی بیدار میشد بیسکوییت مادر میدادم و آب میدادم میخوابوندم.بعدش درست شد.الان ۷ ماهه جداش کردم هر از گاهی بیدار میشه آب میخواد همین‌.۱۰ شب میخوابه تا ۹ صبح.

2706