2733
2734
دقیقا منم‌تا تلگرام‌بخوام‌برم‌یگ چیه مهمونی دورهمی چیزیه دوباره داستانه؟ همه دوستام‌از‌دست دادم

بخدا دوست ارزش نداره من خیلی خیلی سراین قضیه دعواکردم بحث کردم عصاب خورد کنی دوره نامزدیو تلخ مردم بره چی بره چنتا دوست ک تاببین زندگیت بهتره حسودیشونم گل میکنه همین دوستا اگه زندگیت خدایی نکرده بهم بخوره بهت میخندن دیدم ک میگما

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فدات مرسی ازت اینم عکس بیبی چکم دوستان ۴ روز از موعدم گذشته

حاله داره ب نظرما😍

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

من اول ازدواج حس کردم شوهرم حساسه. باهمه دوستام قطع رابطه کردم.بدون اینکه به روی شوهرم بیارم..میگفتم چه معنی میده آدم متاهل با مجردا بچرخه... هرکی با همسرش باید باشه...😆😆اونم تو رودربایسی روش نمیشه دوستاشو بیاره خونه یا باهاشون بره ددر ....😁😁 الان شوهرم گاهی میگه با دوستات  رفت و آمد کن ... میگم نههههههههه😃😃😃😃

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

چي به سر زنان اين مملكت اومده كه انقدر با بي عزت نفسي و افتخار ميگن اجازه نميده البته منم خودم نميخوام😑

اولا هر كي كه دوستي نداشته باشه و با دنياي بيرون در ارتباط چه بسا تنگاتنگ نباشه مطمئنا از لحاظ شخصيتي و روابط اجتماعي خيلي ضعيفه و اين يه ناهنجاريه كه بايد حتما رفع شه

واژه ي رفيق باز يعني چي؟چه مرد چه زن بايد خارج از روابط خودشون دوستي براي ارتباط و تبادل نظر داشته باشن

دوما اجازه ؟؟؟براي طبيعي ترين و حقير ترين حق؟؟كي قرار استقلال بين خانومامون رواج پيدا كنه؟ 

چرا حتي شخصي ترين كارهاتون هم بايد در كنار همسرتون باشه؟؟؟خريد و حتي پياده روي روزانه با يه دوست حق مسلم شماست مگه با جسم چوبي هستيم كه صاحب بايد داشته باشيم؟

2738
حاله داره ب نظرما😍

اره داره یعنی مثبته😍

عصر جواب آز خونم آماده میشه

میتونی برای مامان بودنم صلوات بفرستی

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

من ازش نپرسیده بودم اصلا یبار گفتم باهاشون می‌خوام برم فلان جا گفت برو آزادی 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
این قدر خنده نداره😑😑

خییلی میخندم😁

خانواده شوهرم میگن قبلا میگفتیم یکم وقتتو با خانواده بگذرون همش پیش دوستات هستی.... ولی الان تعجب میکنیم اینقدر به تو وابستس

یه بار مادرشوهرم داشت پشت تل به شوهرم میگفت صداشو شنیدم

میگفت خوشبحال زنت😏😊😁😀

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
هیشکی اندازه شوهر من تعصبی نبود انقدر حسسساس که وقتی میومدم سالی یبار خونه مامان خونه خودم تو شهر شو ...

خودشوم درست میشن شوهرمنم نمیزاشت بامامانم بیرون برم اصن میگفت من تنم میلرزه تو بدون من بیرون بری طاقت نمیتونم بیارم الان بعضیافک میکنن بهم اعتماد نداشته

میگفت اعتمادم دارم ولی خب دست خودش نبود دیگه الان بهتر شده هرچی بگم ن نمیاره چون احترامشو نگه داشتم 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2706