2733
2739
شوهرمنم رفیق بازنیست. یه دوست بیشترنداره اونم سالی سه بارمیبینه. بجاش من یه عاااالمه دوست دازم... هر ...

میخواستم لایکت کنم ولی امضات رودیدم😂پس پست میکنم احسنت

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

با دوستای خانوادگیمون که مشششکلی نداره تنها هم همه جا میرم ولی با دوستای دوران مجردیم که نمیشناسه تمیزاه اونم چون قبلا سر همین دوست بازیای و ... زندگیش بهم ریخته خدایی خودشم هیچ جا نمیره هرجا هم بره با دوستاش زناشون هستن که منم همستم همونجا. برای همین مشکلی ندارم زیاد ولی اگه خودش میرفت شتکش میکردم

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی واسم سواله  شما ب عنوان  یه فرد بالغ و عاقل چرا میزارید کس دیگ براتون تصمیم بگیره؟؟ ...

اونی ک میگی کس دیگه نیس ازخیابون بیاد میشه کسه دیگه

اون شوهر ماس شریک زندگیمونه همچینم غریبه نیس 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
این چه حرفیه گلم تاپیک خودتونه

فدات مرسی ازت

اینم عکس بیبی چکم دوستان ۴ روز از موعدم گذشته

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2740

هیشکی اندازه شوهر من تعصبی نبود انقدر حسسساس که وقتی میومدم سالی یبار خونه مامان خونه خودم تو شهر شوهرمه.3000کیبومتر دورم ازش.طوری که میرفتم با مامان بیرون باید منتظر اجازش میموندم.یبار بی اجازه رفتم با مامان تافت بخریم.واسه اینکه قبول کنه اومدم تافت زدم تو هوا  فیلمشو گرفتم و فرستادم براش.هنوز کلی دعوام کرد چرااا بی اجازم رفتی.الانم گاهی میاد اب میریزه رو زمین میگه این آبه خوب؟اینو هم بی اجازم نخور.دیگه قلقش دستمه.الان بعد 10 سال چون فهمید بی اجازش کاری نمیکنم واسه احترامم که شده واقعا ازش اجازه میگیرم.خودش خوشش میاد به همه خواسته هامم نه نمیگه.

کم کم ازش اجازه گرفتم با همه دوستام رابطه برقرار کردم بیرون میریم پارک میریم.

اونی ک میگی کس دیگه نیس ازخیابون بیاد میشه کسه دیگه اون شوهر ماس شریک زندگیمونه همچینم غریبه نیس&nb ...

خب درسته شوهرتون باشه ولی این(بیرون رفتن و...) یه حق طبیعیه نیازی ب مشورت و شریک بودن توش نیس 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

[QUOTE=109410423]مگه قبل ازدواج نمیشناختیش؟[/QUنه نمیشناختم اشنا م شدم  کم کم‌اینحوری کرد دوستام‌بودن کم کم همرو پروند هرکدوم‌اینحوری ان‌اون‌اینحوریه اون‌با این‌پسره میگم‌ب من‌چ‌ک می چه حوریه مگ‌خودت دوستات پسر پیغمبرن‌ بعد میگ من‌با اینا از بچگی دوست بودم‌بچه محل بودم‌‌خوب من‌مگ یه روزه اشنا شدم‌با دوستام.خیلی وقتا خودخواهی میکنه منم‌ دیگ تسلیم‌شدم‌چون‌انقد دعواهامون طولانی‌ میشد‌ کدورت بود بینمون‌ک‌ خسته میشدم کسی نبود درددل کنم 😞😞😔😔

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚