2737
2739
چي به سر زنان اين مملكت اومده كه انقدر با بي عزت نفسي و افتخار ميگن اجازه نميده البته منم خودم نميخو ...

واقعا..خیلی ناراحتم برای خودمون کاش بیشتر به خودمون احترام بزاریم

❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چي به سر زنان اين مملكت اومده كه انقدر با بي عزت نفسي و افتخار ميگن اجازه نميده البته منم خودم نميخو ...

خونم ب جوش اومده بود با کامنتا.تا این ک کامنت تو رو دیدم.... واقعا چی به سر خودمون داریم میاریم ما خانما؟چرا انقد اجازه میدیم تحقیرمون کنن

2728
اره داره یعنی مثبته😍 عصر جواب آز خونم آماده میشه میتونی برای مامان بودنم صلوات بفرستی

فرستادم برات گلم

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

من اینجور موقع ها صمن احترام به همه ی  عزیزان تودلم میگم خلایق هرچه لایق 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
چرا من خندم نمیگیره😑😑

یکم سعی کن  

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

واای درک نمیکنم واقعاا اونایی که از این شرایطشون راضین...والا ب نظر من ک این جور مردا مشکل روانی ای چییزی دارن!! و خانومایی ک قبول میکنن عذت نفس پایین و مونده شوهرن ک دوستاشون میفروشن

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
بخدا دوست ارزش نداره من خیلی خیلی سراین قضیه دعواکردم بحث کردم عصاب خورد کنی دوره نامزدیو تلخ مردم ب ...

اره وافعا ارزش نداره واسه هرکسی من خودم‌فهمیدم‌ ی سری دعوا ها واصرارام بیخوده بود ولی واقعا من همه حور دوست داشتم نمیخواستم‌با اونایی ک در‌ لحظه با 4 نفر بودن رابطه طاشته باشن ولی 4 تا دوست خیلی صمیمی داشتم‌ حتی اونارم‌ازم‌گرفت فوق العاده ب وحودشون‌عادت مرده بودم‌خیلی خوب بودن چون من رفت وامدی با فامیل ندارم‌دوستام خیلی ارزش داشتن واسم اونام‌فک‌کردن من خودمو میگیرم‌یا محل نمیدم‌ بهشون در صورتی ک همسر خودشون‌اینحوری نیست‌قبول نمیکنن ک اینحوری باشه ولی در کل ادم‌دیگ ای شدم جوری شده ک وقتی نیست قدرت خرید چیزیو ندارم اعتماد ب نفسم صفر شده نمیدتونم یکی میگ بریم‌فلان جا بگم‌منم‌هستم چون اجازه باید بگیرم‌میدونمم‌احازه نمیده درکل تموم‌شدم‌دیگ میگ وقتی من هستم بقیه رو میخوای چیکار خودمشم‌نیاز داره با دوستاش‌باشه ب نظرم‌ هرچندوقت ی بار همش لازم‌نیست تو هم باشیم‌ولی گوش نمیده

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
واای درک نمیکنم واقعاا اونایی که از این شرایطشون راضین...والا ب نظر من ک این جور مردا مشکل روانی ای ...

راضی نیستیم‌مجبوریم. چاره دیگ ای نیست بحث کنیم تا چند ماه سایدم سال اثرش هست

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
🤣🤣🤣🤣

😀😀

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
اره داره یعنی مثبته😍 عصر جواب آز خونم آماده میشه میتونی برای مامان بودنم صلوات بفرستی

عزیز دلم واست 10 تا صلوات فرستادم ان شالله ی خوشگل توپولیشو خدا بهت میده 😘😘😘