1472
1411
عنوان

سال ۱۴۱۵

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 144 پست

من ۵۳ساله شدم 

پسر بزرگم درسش تموم شده و اگه خودش کسی و زیر سر نزاشته باشه که حتما گذاشته خخخخ ،دنبال دختر خوب هستم براش

پسر کوچیکه هم ۲۰سالشه و دانشجوه

شوهرم بازنشست شده و یه مغازه داریم

یه خونه حیاط دار تو شیراز خریدیم،وضع مالیمون خوبه

غروبا با همسرم میریم تو حیاط چایی میخوریم

ان شالله

اللهم عجل لولیک الفرج

خودم ۴۵ ساله و همسرم ۵۲ ساله میشیم

دخترم دانشگاه میره فداش بشم پسرم هم میشه یه جوون ۱۷ ساله برومند و سال سوم دبیرستان😍😍

منم مثل همیشه یه مادر پر انرژی و باحوصله ام و سعی میکنم اطلاعاتم به روز باشه و بتونم بچه هامو کمک و راهنمایی کنم. و با اقامون که موهاش جوگندمی شده(اگه مویی مونده باشه😁) مثل سابق رابطه مون عالی😉😊

یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی☻

37 سالمه😰

يه زندگي پر از عشق دارم و به تمام ارزوهام رسيدم😍

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم يه ثانيه وقت تو رو ميگيره ولي ممكنه با همون يدونه خدا دل منو يهويي شاد كنه با تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني  دستمو رد نكن  

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

سال ۱۴۱۵ داداشم ۲۷ سالش میشه 😂قربونش برم..برادر شوهر تازه ۲۱ سالش میشه😂وای چرا هر چی حساب میکنم سن داداشم اینقدر به من نزدیک میشه😂

وقتی که زندگیم شدی:۹۶/۷/۷😍❤️       ‌‌‌‌‌‌.               زندگی یعنی همین بودنایِ تو و دلخوشیِ من به بودنت!🖇💞]
1475
خودم ۴۵ ساله و همسرم ۵۲ ساله میشیم دخترم دانشگاه میره فداش بشم پسرم هم میشه یه جوون ۱۷ ساله برومند ...

سال دوازدهم میشه🤧😂البته اگر نظام عوض نشه سال اخرش میشه

وقتی که زندگیم شدی:۹۶/۷/۷😍❤️       ‌‌‌‌‌‌.               زندگی یعنی همین بودنایِ تو و دلخوشیِ من به بودنت!🖇💞]
اون موقع ۵۱سالم شده  پسرم فوتبالیست معروف شده از باشگاهای خارجی بهش پیشنهاد میشه اونم قبول میک ...

ایشاالله خب دوست دخترشم ببر دیگه خخ

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
من ۳۰ سالمه ..ازدواج کردم..سرکار میرم...با فردی که دوسم داره عاشقانه زندگی میکنم ...نزدیک خونه مامان ...

💖💖💖❤

1432
من تا اون موقع احتمالا ۱۷یا۱۸ساله مردم ....بچه م هم دایی ش بزرگش میکنه ...شوهرمم بازن جدیدش داره عشق ...

چرا اخه؟!؟

من ۵۳ساله شدم  پسر بزرگم درسش تموم شده و اگه خودش کسی و زیر سر نزاشته باشه که حتما گذاشته خخخخ ...

ان شاالله

انشاءالله پسرم بیست ویکساله میشه دخترم هفده سالش تموم میشه همسری چند ساله بازنشسته شده ی خونه بزرگ سه خوابه داریم

حیاطش هم بزرگه احتمالا یه دختر یا یه پسر کوچولو هم داریم غیر از بچه های اولم

من وهمسری یه مغازه ای چیزی دست وپا کردیم دوران میانسالیمونو میگذرونیم

اگه زنده باشم همسری ومن میشیم پنجاه ساله😍

1476
خودم ۴۵ ساله و همسرم ۵۲ ساله میشیم دخترم دانشگاه میره فداش بشم پسرم هم میشه یه جوون ۱۷ ساله برومند ...

ایشاالله عزیزم

سال ۱۴۱۵ داداشم ۲۷ سالش میشه 😂قربونش برم..برادر شوهر تازه ۲۱ سالش میشه😂وای چرا هر چی حساب میکنم سن ...

خودت چی؟!

وا چرااا 

شما رویا میبافین چون امیدی به زندگیتون دارید 

ولی من دلیل و امید به زندگیم ندارم ...

بزرگترین ارزوم هم مردن هست 

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
1457