2737
2739
عنوان

چطوری تو خونه خوشگل باشم و بقول معروف دل ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2918 بازدید | 85 پست
لباس خوب یعنی چطوری شما چی میپوشین معمولا اکثر اینا رو بلد نیستم مثلا سشوار

سشوار کاری نداره که  برس و بکش رو موهات سشوارم همراش بکش بعد از زیر موهاتو جدا کن کم کم با یه دست سشوار و بگیر با یه دست برس و . لباس تو خونگی خوشگل بگیر ازین پیرهن کوتاها یا تاپ و شلوارکای ست 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
دوستان منم اعتماد به نفسم از دست دادم سر بارداری قبلیم همه بدنم(پایین تنه)ترک خورده سیاه شده و الان ...

گن ببند گاهی پیراهن تا رو زانو بپوش اصلا جدا از همسرت خودت حس خوبی پیدا میکنی

یه دمپایی خوشگل بپوش

قرار نیست همه تا آخر عمر باربی بمونن

تو مادر شدی این خودش تغییرات قشنگیه شاید جذاب نباشه اما عشقیه

شوهرت میدونه بخاطر فرزند آوردن این تغییراتو کردی براش قشنگه باور کن

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چون نصف روز رو بیرونم دوست دارم تو خونه راحت باشم یه شلوار مامان دوز بپوشم موهای فرفری و وزوزیم ...

تو منی یامن تو 

منتها من خونم مثلا موقع ناهار بیاد خونه فوری میپرم ب خودم میرسم لباس عوض میکنم بعد رفتنش دوباره همون شلوار مامان دوز تیشرت گشادمو میپوشم 😂😂😂

دوستان منم اعتماد به نفسم از دست دادم سر بارداری قبلیم همه بدنم(پایین تنه)ترک خورده سیاه شده و الان ...

منم احساس تو رو دارم گلم البته احساس من اینه که خیلی معمولیم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
2742

بابا ففط و ففط روی باز و شیطنت جواب میده من هر روز ی مدل لباس و ی مدل مو و اینا ولی شوهرم زیاد دوس نداش موقع بوس کردنم میگفت اقا رژ نزن واسم ضرر داره یا صورتت کرم داره من دوس ندارم 

منم تصمیم‌گرفتم عوض شم الان شلخته با شلوار مامان دوز سنبادی تو خونه ویراژ میدم اونم میگه عاشق تیپ هاتم بخدا 

😁😁😁😁 

فقط آراسته و تمیز باش. و یه عطر خییلی خوب بزن. پوست و موهاتم سالم نگهدار من خودم عاشق سادگی‌ام. این ...

یک روز صبحانه با دوستام رفتیم بیرون من یک ارایش خیلی خیلی لایت کرده بودم...دوستام اومدن لامصبا نمیدونم کی بیدار شده بودن خط چشممممم رژ پررنگ رژ گونه خلاصه یک لحظه خجالت کشیدم...یهو دیدم چند تا توریست اومدن مثل من لایت و ساده و شیک...کلی خفففت دادم دوستامو که اینقدر ادعای باکلاسیتون میشه انگار میخواین برین عروسی قمر خانوووم.🤣

وقتی شوهرت میاد حتما برو دم در ازش استقبال کن.باهاش روبوسی کن بعدش هم سفت بغلش کن.بگو خسته نباشی.

بدون جان صداش نکن مثلا بگو علی جاااان یا بگو عزیز؟ یا عشقممم....

من خیلی دلم میخواست شوهرم من رو با عنوان خوب صدا کنه بهش می گفتم ولی یادش میرفت.خودم شروع کردم اصلا اسمشو نگفتم فقط عزیزم و عشقم و ... گفتم اونم یاد گرفت

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2740
تکراری نمیشه همیشه لباس باز پوشیدن 

من خفه میشم اگه لباس پوشیده تنم کنم والا این و بخاطر دل خودم میپوشم ببین همیشه مرتب و تمیز باش لباس کهنه هم نپوش اونم بخاطر خودت لباس های کهنه رو بریز دور وقتی میری خرید بجای این لباس نخی ها یه دامن و شلوارک جین بخر با همه چی میتونی بپوشی 

گن ببند گاهی پیراهن تا رو زانو بپوش اصلا جدا از همسرت خودت حس خوبی پیدا میکنی یه دمپایی خوشگل بپوش ...

الانم ماه ۷ بارداری هستم میگم بعد این بچه چی بشم ‌

ترک هامو چکار کنم

ترکای شکم مهم نیس ولی اون پایین خیلی زشت شدم

عزیزم عکسامو تازه ریختم تو لپ تاپ. همینو داشتم.  کلا اهل رنگ مو و بزک اینا نیستم😃 دیدی لایک ک ...

مگه توخارجی قد و وزنت چنده چقد شبیه اندام منه البته قبل بارداریم‌

تیکر تولد یکسالگی دخترم
منم میخام شیک بپوشم هر دفعه تصمیم میگیرم ولی نمیشه لباسای منم همه راحتین ولی کهنه هامو انداختم دور ن ...

آره هم گرونیه هم کلا نمیدونم چرا جور نمیشه بخرم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
2706