2737
2734
عنوان

چطوری تو خونه خوشگل باشم و بقول معروف دل ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2909 بازدید | 85 پست
همه این کارایی که میگی نمیکنی و انجام بده خب . لباس خوب بپوش موهاتو سشوار کن ناخونات و بذار یکم بلد ...

لباس خوب یعنی چطوری شما چی میپوشین معمولا

اکثر اینا رو بلد نیستم مثلا سشوار

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این شومیزهای خوشگل برا تو خونه بگیر 🤗

ارایش همون لایت خوبه من تو خونه رژ میزنم فقط 💋

ابروها و موهاتو که رنگ کنی خیلی تغییر میکنی البته موهات سعی کن تیره کنی که جوون تر بنظر میای 

موهامم اکثرا منم میندم گاهی سشوار میکشم خوشگل میشه باز میذارم 🙂

خدایا شکرت 🌷

من لباس مهمونی که راحت تر باشه از حراجی پیدا میکنم

مثلا پیراهن های قشنگ و حریر که مناسب یه تولد سادست تو هونه میپوشم

چشامو همیشه سرمه میزنم و موستمو مرطوب کننده میزنم... یه کوچولو لبامو رنگ میدم و گاهی هم یه کوچولو ریمل گیاهی میزنم

آخه شوهرم آرایش غلیظ دوست نداره

دمپایی تو خونم قبلا با لباسام ست میکردم اما الان که پاشنه پام درد میکنه یه دمپایی راحت ولی لج دار میپوشم😌🤩🤩🤩

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731

دوستان منم اعتماد به نفسم از دست دادم سر بارداری قبلیم همه بدنم(پایین تنه)ترک خورده سیاه شده

و الانم باردارم فک میکنم همسرم رغبت نمیکنه بیاد طرفم البته خودش میگه من همه جوره میخوامت ولی من ناراحتم

چکار کنم

شرمنده استارتر

اخه روم نشد خودم تاپیک بزنم میشه کمک کنید چکار کنم

لباس راحتی برای تنهایی خوبه یکم لباس تنگ تربپوش مدل ابروتوعوض کن موهاتوکوتاه کن یامدلشو عوض کن 

آره مدل مو عوض کردن راهکار خوبیه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
فقط آراسته و تمیز باش من خودم عاشق سادگی‌ام. این اروپایی‌ها رو میبینم همه لباسای ساده و رنگای شاد و ...

ی عکس ازتیپت بزار زودبردار سرتونزارببینم چ جوری هستی منم عاشق اینتیپام 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2738

لباس خوب بپوش.ارایش ملایم.موهات تو نت فیلمش هست میترنی اونجوری درست کنی.من که ابروم سایه زدم و لبامم تتو رنگ ملایم زدم .انگار همیشه ارایش داری.موهامم قبل اودمن شوهرم مرتب میکنم.حمامم زیاد میرم.لباسهای بیشتر تنگ میپوشم البته ساپوتهای رنگی و شیک.جلو شوهرت همیشه مرتب باش.لباس بخر

خوشحالی یعنی ....

زبون از همه چی کارساز تره

باید قشنگ قربون صدقش بری و ازش تعریف کنی

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

عزیزم رنگ مو موهارو سفید میکنه هی رو ابرو و موت نزار فقط مراسمی چیزی شد بزار 

من خودم مجردم ولی اطرافم پره متاهله 

موهای مشکیتو قشنگ بلند کن ابروهاتم همیشه مرتب باشه صورتم بند بنداز اصلا نزار صورتو ابروهات پر باشن قشنگ مرتب بردار موهاتم مشکی باشه سنت کمتر دیده میشه گوشتم چندتا سوراخ کن گوشواره بنداز مدلای مختلف یکی بلند یکی میخی و...اگ دوس داشتی برو ارایشگا طرح رو بدنت بزنه اگ تاتو نخاسی بده با حنا بزارن مشکی 

همیشه بدنتو خوش بو نگه دار 

ادکلنو عطر استفاده کن 

یه گل سر و گیره خوشگل استفاده کن 

اگه خاسی موهاتو همینطوری رنگ کنی برو ازینا که چندسانت پایین مورو رنگ میکنن بکن

ناخوناتو بلندم نکردی لاک بزن 

تو پریودی حتما برو حموم تا بو ندی،

لباس تنگ تر بپوش پیشش تو تنهایی خودت شلوار مامان دوز بپوش سعی کن رنگ لباسات هم خونی داشته باشه حالا ستم نگرفتی موقع خرید با دقت بخر با ی شلواری تیشرتی هم خونی رنگ داشنه باشه 

موهاتو کوتاه کن رنگ کن ی وقتایی لاک بزن 

برو حموم قشنگ کیسه بکش سنگ پا بکش  بعد لباس خلبانی بپوش 😅

لباس خلبانی چیه عزیزم کثیف نیستم که فقط سادم

2706