2737
2734
عنوان

چطوری تو خونه خوشگل باشم و بقول معروف دل ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2914 بازدید | 85 پست
لباس خلبانی چیه عزیزم کثیف نیستم که فقط سادم

لباس خوابه😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

عزیزم منم سشوار بلد نبودم انقدر کشیدم که یاد گرفتم..ناخنهای من همیشه کوتاه و نامرتب بود همیشه لاکام یک خط در میون بود.همسرم ناخن بلند دوست نداره رفتم کاور کردم..کوتاه کوتاه اما لاک خوشگل داره تا یکماه هم راحتم..ابروهام رو تند تند برمیدارم..توی خونه ارایش لایت دارم..رژ و ریمل و عطر رو همیشه بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک واینابزار لباس خوشکل بپوش تاپ شلوارک دامن کوتاه لاک بزن 

پوست من معمولیه جوش هم ندارم شما چه ماسکی پیشنهاد میدی فقط یکم پوستم تیرس زیاد روشن و شفاف نیس

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
یه مشکل بزرگمم اینه که تو خونه محبت مادر پدرم به هم صفر بود منم بلد نیستم محبتمو نشون بدم با رفتارم ...

تو خونه ما هم از این خبرا نبود ولی من دلم از شوهرم خیلی پره اما مجبورم تظاهر کنم میرم استقبالش اگه نرم جرم میده یعنی بعد میبوسمش واسش چای یا قهوه میارم و میشینم کنارش وقتی میاد خونه بعد اگه کار داشتم میرم به کارام میرسم هر از گاهی هم میبوسمش 🙁 خیلی هم باهاش حرف میزنم و بهش امید میدم البته اون فقط غر میزنه به من و طلبکاره 

2728
کافیه بوی عطرشیرین زنونه بدی ومرتب باشی ومهربون ودارای ضرافت زنونه همین❤

میشه یه عطر خوب معرفی کنی 

و اینکه عزیزم منظورت از ظرافت چیه مثال میزنی ممنون

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
یه مشکل بزرگمم اینه که تو خونه محبت مادر پدرم به هم صفر بود منم بلد نیستم محبتمو نشون بدم با رفتارم ...

رقص حتما باید هرروز جلو آینه تمرین کنی وگرنه کلاس رقص معجزه نمیکنه 

محبت کردن ربطی به پدرمادر نداره زیاد... مامان بابای منم جلو ما محبت نمیکردن ولی من صبح تا شب دارم قربون صدقه شوهرم میرم اصلا نگاش میکنم یه چیزی میگم😍

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

منم چون نصف روز رو بیرونم دوست دارم تو خونه راحت باشم یه شلوار مامان دوز بپوشم موهای فرفری و وزوزیم هم ول کنم برن رو هوا سوتین هم نپوشم راحت تو خونه بگردم ولی.....  

نزدیک اومدن شوهر جان که میشه بدو بدو رژ و خط چشم میزنم مرطوب کننده میزنم موهامو مرتب میکنم، عطر میزنم بلوز و دامن یا شلوار تنگ می پوشم و می خرامم.  

در کل همیشه سعی کن دست و پا و صورتت مو نداشته باشه موهات مرتب یاشه( حالا سشوار و اتو منظورم نیست) دمپایی بپوش عطر بزن.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
پوست من معمولیه جوش هم ندارم شما چه ماسکی پیشنهاد میدی فقط یکم پوستم تیرس زیاد روشن و شفاف نیس

صورتتو به نظرم بند ننداز از ماسک زغال سودا استفاده کن بند انداختن صورتو چروک میکنه در دراز مدت

2740
از توي نت سشوار كشيدن ياد بگير، تل پارچه اي و سنجاق سرهاي خوشگل بخر ببند به موهات. موهات و هميشه جمع ...

ممنون عزیزم خیلی سشوارو تمرین کردم اصلا بلد نیستم

من هر روز حموم می رم همیشه بوی خوب میدم ولی بعضی وقتا واقعا دلم میخواد بیژامه بپوشم لباسهای گله گشاد آرایشم میکنم ولی کم بازم راضی نیستم شوهرم هیچی نمیگه ولی خودم فکر میکنم زیاد به تیپو قیافم نمی‌رسم واقعا حوصله ندارم

من همیشه تاپ و دامن یا شلوارک میپوشم جین البته البته الان چند وقتیه زیاد به خودم نمیرسم ولی خودم اصل ...

تکراری نمیشه همیشه لباس باز پوشیدن 

ماسک اماده هست بخوای از بیرون بگیری مناسب پوستت ماسک خونگی هم من تو نت چندتادیدم یکم پوستم روشن شماست ونشاسته زردچوبه وماست 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

.ارایش تو خونه که اصلاااااا.بیرونم به ندرت چون پوستمو خراب میکنه.لباس عادت دارم به پیراهنای راحتی که خوشگلن و کوتاه اصلا با شلوار راحت نیستم.موهامو کوتاه کردم چون کوتاه خیلی بهم میاد از حموم میام سشوار میکشم سشوار چرخشی دارم خیلی خوبه دو دقیقه ای سشوار میکنم بلندم که بود یا سشوار میزدم یا یه چیزی هست اسمش یادم نیست میزدم فرش بمونه.البته اینکاراهمیشگی نبود هروقت حوصله داشتم .ناخنامو بلند میکنم واسه دل خودم شوهرم اصلا ناخن بلندو لاک دوست نداره ولی من دوست دارم.همیشم صندل پامه و ناخنای پام لاک زدس.دستم همیشه مرطوب میکنم و بدون دستکش به مواد شوینده و اب دست نمیزنم.صورتم اگه ارایش داشته باشه حتما پاک میکنم و گاهی یه ماسکی چیزی هم میذارم . 

2706