2733
2739
عنوان

چطوری تو خونه خوشگل باشم و بقول معروف دل ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2914 بازدید | 85 پست
آرایشتو توو خونه غلیظ ترکن .ببین همسرت چ رنگ رژی دوس داره همونو بزن. ناخنات درسته کوتاه هستن اما اش ...

دستت درد نکنه عالی بود

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بعضی وقتا عزیزم میگه این چه لباسیه پوشیدی . خانمها بخدا نه اینکه زشت و یا کثیف یا بد شکل باشه خیلی هم خوب و شیکه اما همیشه میگه ی شلوارک تا اینجا یا ی تاپ تا اونجات و علامت میذاره . هر چی میگیرم شلوارک میگه این خوب نیست موندم بخدا . آرایش هم خیلی جیغ نمیکنم اما یکبار بنظر خودم آرایشم خوب رو به بالا بود بهم گفت نمیخوای واسم ی آرایش غلیظ کنی . من گفتم خوبه دیگه از این غایظ تر . منظور آقایون از غلیظ چیه ؟ آیا ؟

یکبار به خنده و شوخی بهش گفتم خوب این مدلا رو از کجا بلدی که دوست داری من بپوشم ی نگاه آمرانه ای بهم انداخت و گفت تو ماهواره ببین چه مدلایی میان . یکبار بهش گفتم خوب خودت هر مدل دوست داری واسم بخر میکگه من روم نمیشه بریم زنونه فروشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرایشتو توو خونه غلیظ ترکن .ببین همسرت چ رنگ رژی دوس داره همونو بزن. ناخنات درسته کوتاه هستن اما اش ...

اگه بچه داشته باشی که نمیشه اینکارارو کرد.مخصوصا قسمت لباس پوشیدنش

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
دستت درد نکنه عالی بود

خواهش میکنم بازم راهکار خواستی بگو   

من خلاصه کردم برات، 

ببین دوست خوبم من شاهدزندگی هایی بودم ک از سردی منجمد شدن اما الان بقدری گرم هستن که روزهای تلخ فراموش شده براشون...سعی کنی وبرای زندگی و خواسته های همسرت بجنگی همیشه بهترین خواهی بود( البته این بستگی به همسرتم داره ک بخواد زندگیش گرم بشه اما تو دست ازتلاش برندار )  موفق وخوشبخت زندگی کنی 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2731
من بخاطر شوهرم ن بخاطر خودم ب خودم میرسم 😂😂خودم ارایش و لباسای متفاوت دوسدارم.  حتی گاهی لبا ...

۱۰۰ تا لایک

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
اگه بچه داشته باشی که نمیشه اینکارارو کرد.مخصوصا قسمت لباس پوشیدنش

چرافداتشم بخدا بچه بهانست..

بچه طفلی مگه چقدر درطول روز وقت مارو میگیره ک نتونیم بخودمون برسیم  خواستن توانستن است

حالا اگر بچه پسر باشه بخاطر یسری محدودیتا ک متاسفانه ایران عزیزما داره وباید رعایت کرد میشه تاب با شلوارک تازیرزانو پوشید (شورتک حذف بشه)  یا مثلا لباس شب همسرت رفته اتاق خواب،، بچه روبخوابونی آرایشتو کن لباستم تن کن برو اتاق کنار همسرت اشکالش چیه، صبح قبل بیدارشدن بچه ب پوششت میرسی وتمام .

بخدا خیلی سخت میگیریم ما خانوما .اجازه بدیم بچه هامون باکانون گرم محبت بین پدرومادر آشنا بشن وبراشون عادی بشه .اینکه شما در حضور بچه همسرتو ببوسی یا بغل بگیری بنظر من اصلا ایراد نخواهد داشت وبه مرور همین میشه زمینه سازی برای آینده فرزندت که یاد بگیره چطور عشق بورزه و محبت کنه

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
شستن ظرف با دستکش خیلی خوبه بنظر منم منم جدیدا با دستکش میشورم جون اب دستامو خشک و سیاه کرده الان حس ...

بله. مایع ظرفشویی مایع ظرفشویی هست نه مخصوص دست! دست رو بشدت خراب میکنه. از طرفی بدون دستکش ظرف بشوری ناخونات دیگ استحکام نداره. میشکنه خیلی زود 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2738

ببین من خودم به شخصه این چندتاکارو حتما موقع خواب انجام میدم .حتی مواقع قهر

۱.مسواک میزنم ونخ دندون 

۲.کرم مرطوب کننده دست و پا.

۳.عطر پشت گوشام وگودی ارنج دستم ولای خط سینه هام .

۴.شستشو ناحیه تناسیلم با ژل مخشوص بانوان.۵.

ترجیحا یه لباس باز 😄

if you can't be kind,be quiet😏
بعضی وقتا عزیزم میگه این چه لباسیه پوشیدی . خانمها بخدا نه اینکه زشت و یا کثیف یا بد شکل باشه خیلی ه ...

نه شوهر من ایراد نمیگیره من حساسم خب یه نگاه به فیلما کن شبیه اونا بخر از دست این ماهواره 

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا