2703
2553

لباس تو خونه ای هام نخی و راحتین همشون از این ارزانسراها میخرم البته تمیز و خوبن ولی ساده موهامم بلد نیستم سشوار بکشم اتو مو اینام ندارم همیشه ساده میبندم اونقدرم بلند نیس که ببافم ناخنامم که همش میکنه از ناخن بلند کردنم خوشم نمیاد آرایشمم همیشه لایته کع تو خونه کمتر آرایش میکنم خودم میتونم کمی اصلاح کنم الیته فقط پیشونی و پشت لبمو بند میندازم ابروهامم یه کوچولو تمیز میکنم ولی در کل پرموم هستم شما بگین من چطوری به خودم برسم البته عید هایلایت کرده بودم که ریشه ها سیاه شدن میخوام رنگ مو و ابرو بزارم ولی دیگه چیکار کنم شما چطوری به خودتون میرسین

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

همه این کارایی که میگی نمیکنی و انجام بده خب . لباس خوب بپوش موهاتو سشوار کن ناخونات و بذار یکم بلد شه لاک بزن صورتتو زود به زود اصلاح کن 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس راحتی برای تنهایی خوبه یکم لباس تنگ تربپوش مدل ابروتوعوض کن موهاتوکوتاه کن یامدلشو عوض کن 

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2720
چند روز حموم نرو بعد شیشه عطرو رو خودت خالی کن قشنگ دل میبری از همه😂😂

وای امضات 😂😂 منو میگی؟؟؟

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

برو حموم قشنگ کیسه بکش سنگ پا بکش 

بعد لباس خلبانی بپوش 😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2714

یه مشکل بزرگمم اینه که تو خونه محبت مادر پدرم به هم صفر بود منم بلد نیستم محبتمو نشون بدم با رفتارم شوهرمم سرد شده کلا زندگیمون یخه مثل دو تا همخونه رقص هم که در حد صفرم کلاسم رفتم فرقی نکرد حالا میخوام یه سری آذزی برم شاید فرجی شه  

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

فقط آراسته و تمیز باش. و یه عطر خییلی خوب بزن. پوست و موهاتم سالم نگهدار

من خودم عاشق سادگی‌ام. این اروپایی‌ها رو میبینم همه لباسای ساده و رنگای شاد و بدون آرایش زیاد و... خیلی خوشم میاد. خودمم اینجوری‌ام

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

از توي نت سشوار كشيدن ياد بگير، تل پارچه اي و سنجاق سرهاي خوشگل بخر ببند به موهات. موهات و هميشه جمع نكن بعضي وقتا بذار باز باشه

زيورآلات تو دست و گردنت باشه

آرايش بكن همون آرايش لايت كه مي كني خوبه

دمپايي روفرشي بپوش حتما

موهاتم تا در اومد زود اصلاح كن

من همیشه تاپ و دامن یا شلوارک میپوشم جین البته البته الان چند وقتیه زیاد به خودم نمیرسم ولی خودم اصلاح میکنم ابروهامم مرتب میکنم هیچوقت ابرو و مو ندارم موهامم اصلا سشوار نمیکنم یا اتو واقعا داغون شده بودن قبلا زیاد استفاده میکردم فقط موهام و یا باز میزارم یا دم اسبی چون بلند هستن ارایش هم یه رژ و مداد تو خونه قبلا ریمل و همه چی میزدم الان نه چون واقعا پوستم نیاز به استراحت داره

2706