2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 53 پست

چه جراتی داری وام از دیوار پیدا میکنی.

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
عزيزم ما از ديوار از ي نفر بار خويديم چهل ميليون پولمونو ورداشت و گم و گور شد بارمونم نداد

وای ۴۰ ملیون؟ 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دختر با فهم و کمالاتی الان وجدانت آسودس اشک مردو درآوردی؟

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
2731

من از خونه ی ۱۵۰متری اومدم تو خونه ی۵۰متری ولی بازم به روی شهرم نمیارم وقتی میبینم پول نداره نمیتونم زورش کنم که! بازم خدارو شکر میکنم که یه سقف روی سرمون هست و تنمون سالمه!

با داشته هات شاد زندگی کن. اینجوری فقط خودتو شوهرتو عذاب میدی!

چه شوهر خوبی که گریه کرد معلومه احساساتیه و حساس. شوهر من فقط اشکمو درمیاره نامرد تا حالا اشکشو ندیدم. 

عزیزم مردا به شدت تحت فشارن زندگی خیلی سخت شده پول بی ارزش شده همه داریم با سختی میگذرونیم و پا رو دلمون و خواسته هامون میزاریم. لطفا همدیگرو درک کنین. بعدم دیوار و این واما کلا کلاهبرداریه عزیزم. 

ضامن ازنت فقط دزده:|

هرچیم وام بگیری باید مقداری بدی به ضامن 

فقط کلاه برداری هست 

چی بگم والا دعواتون تقصر خودته خیلی سمجی 

بذار تلاشش رو بکنه تو کنارش باش بهش انگیزه بده⁦♥️⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2740

عزیزم درکت میکنم واقعا نداری سخته...آدم دلش هزار چیز میخواد ونمیتونی حتی به یکیش برسی...ولی خب توام یه کم شوهرتو درک کن گناه داره خب نداره چیکار کنه خودشو که نمیتونه بکشه بعدشم شوهرت بنده خدا که خودت میگی میره سرکار.....حالاخوبه که بیکار نیست اگه الاف میچرخید خوب بود؟؟خوبه که به فکر زندگیتون هست و میره کار میکنه ولی چیکار کنه که بیشتر از این زورش نمیرسه..توام نمک روی زخمش نپاش همدمش باش....خیلی دلم سوخت براش که گفتی گریه کرده تو رو خدا برو زودتر برو سرکارش از دلش درآر 😭😭😭