2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد😔😭

884 بازدید | 53 پست

سلام سر قضیه اینکه خاستیم وام برداریم و ضامن دم اخر منصرف شد احه شوهرم میگه کلاهبرداریه چون به وسیله واسطه از تو دیوار پیدل کردم قرار شد مدرک شغلی درس کنه شوهرم میگه یارو گفته میریم محضر واسه امضا و اینا واسه همون ضامن جرات نکرد بیاد ضملنت کنه منم از صب اعصابم خورد بود پاشد بره سرکار گف چی شده بهش گفتم تو بی جر بزه ای و اونم برگشت گف من تو توانم از این بیشتر نیست و گریه کرد و منم گفتم باید پول جور کنی بریم یه خونه خوب اعصابش خورد شد گوشیشو زد زمین و گریه که من خسته شدم صب تا شب اسم وام میاری بعدم با اعصاب خوردی رف سرکارنمیدونم چرا خدا دعاهامو نمیشنوه خسته شدم😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

مگه کجایی که خونه بهتر میخوای .وقتی میبینی نمیشه چرا اشکشو در میاری عزیزم😑

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

گناه  داره  فشار نیار بهش   اینروزا   همه مردا  اعصاب ندارن بخاطر تورم    خدا باعث و بانی شو  لعنت کنه  ....منم  مثل توام   دنبال خونه ایم  ولی خیلی گرونه  اجاره  فضایی پول پیش  ۵۰  ب بالا میخاد ک مانصفشم نداریم   😐   توکل برخدا   خدای ماهم  بزرگه

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔

خب راس میگه شوهرت

تقصیر توست

می بینی  که  اوضاع اقتصاد خرابه بنده خدا از کجا پول بیاره

ببین چقدر غرورش خرد کردی که یک مرد گریه کرده

راس میگی خودت برو کار خونه بهتر بخر

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍