2737
2739
عنوان

باشوهرم دعوام شد😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 53 پست

عزیزم برای رسیدن به خواسته هات عجله نکن بخصوص که الان اوضاع اقتصادی مملکت داغونه

خیلی ام به اعصابش فشار بیاری یه طوریش میشه اون موقع افسوس میخوری یا ولت میکنه میره

فعلا باید صبوری کنی 

الان کسایی هستن بچه دانشگاهی دارن هنوز مستاجرن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شوهرت در توانش نیست وقتی نمیتونه دستش بستس چیکارکنه نمیتونه خودشو بکشه ک خودتوبزارید جاشوهرتون ازصبح کارمیکنه تا رفاه و اسایش فراهم کنه برامون بعدمابگیم بی جربزه ای معلومه دعوامیکنه

2731

تحمل کن تو تنها نیستی خیلیا مشکلات حتی سختتری دارن نکن اوقاتتون تلخ نکن همینکه سالمی یعنی خوشبختی بقیه چیزا به مرور حل میشه 

دشتمان گرگ اگر داشت،نمی نالیدیم   نصفی ازگله ی مارا سگ چوپان خورده  

واقعا غرور مردتو شکستی؟

بعدا چجوری میخوای ب یه مردی که داغونش کردی تکیه کنی؟

شوهر من این ماه زیادی قسط داره دیروز داشت دیونه میشد انقدر فکر میکرد. خب اوضاع خرابه. حتما باید عوض کنی خونتو. خب یکم با خلاقیت خودت تغییر بده.

درضمن هیچوقت به این دیوار واینا اعتماد نکنین همشون کلاهبردارن....منم دو سال توی یک اتاق خواب با پدرشوهر مادرشوهرم توی یک واحد آپارتمان ۶۰متری زندگی میکردیم،من اون دوسال هیچوقت شبها دسشویی نمیرفتم خجالتی میکشیدم....ما هم وضعیتمون اونطور نبود که بتونیم مستقل بشیم خلاصه شوهرم۳سال پیش یکی رو توی سرکارش پیدا کرده بود که گفته بود برات۲۰تومن وام میگیرم ولی باید۵۰۰هزار بهم شیرینی بدی خلاصه ماهم خوشحال شدیم و ۵۰۰بهش دادیم ولی گولمون زده بود ما نمیدونستیم کلاهبرداره خلاصه رفت که بره ما دیگه ندیدیمش...توام اطمینان نکن

2740