2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم براش سوخت

خب ضامن از تو دیوار معلومه قابل اعتماد نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

چرا سربه سرش میذاری خب روز اول با همین شرایطش ازدواج کردی اذیتش نکن شوهرمنم اوایل بیکاربود1سال بهترین روزای زندگیمو غصه خوردم الان1ساله سرکار رفته اما من هیچوقت بی پولی شو روش نزدم روز اول با بیماری اش خواسته بودمش خب 

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  

چرا فکر میکنی همه ی مسئولیت ها باید به دوش اون باشه و برات خونه و پول و وام و همه چی فراهم کنه...

اون حداقل داره تلاش میکنه خودت چی ک فقط تحقیر و غر زدن بلدی به جای این کارا یه شغلی پیدا کن ک تو زندگی سهمی داشته باشی

خودت برو ضامن پیدا کن وام جور کن...

توی شرایط فعلی همه بیشتریا مشکل مالی دارند ،سعی کن فشار نیاری

هیچوقتم توی این چیزا پیشقدم نشو ،شاید نتیجش خوب نبود ،اونوقت مردا از بس میگن تقصیر تو بود دیوونه میشی

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا

فقط فکر خونه ای اشکشو به خاطر بی پولیش در آوردی.این بی عرضه که بهش گفتی از صدتا فحش بدتره

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...