1472
1411

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

مشکل طبع داری اگر صورتت و قرنیه چشمتم به زردی میخوردی صفرات بالاست(مزاج صفرا)

برو دکتر طب سنتی

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید
منم کلا اینجوریم همسرم میگه کوره  همشم سردمه

خودم دارم سگ لرزه میزنم شوهرم میگع خیلی داغی😓 همیشع هم سردمه هوا یکم خنک میشه منو لرز میگیره پاهامم همیشه خدا سرده

࿉᪣࿉
8

موندن صفرا تو یه جایی خاصی از بدن باعث داغی میشه 

سرکنگبین بخورین تا به همه جای بدن برسونه 

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌س که راه حل داره به تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون همون خواستگار معروفم 😅
خودم دارم سگ لرزه میزنم شوهرم میگع خیلی داغی😓 همیشع هم سردمه هوا یکم خنک میشه منو لرز میگیره پاهامم ...

وای منم دقیقا همینم تحمل سرما هم ندارم 

خیلی بد مریضم هستم خدا نکنه سرما بخورم ی الم شنگه ای راه میندازم 

بدنم ضعیفه کلا 

دقیقا از سرما استخونام درد میگیره  ولی خب میگن داغی که😒😒😒

منم همین هستم. یکی از دوستام میگفت سردی پا از ضعف. ولی نمیدونم چرا دائما سردم. الان که هوا سرد برای من مصیبت. دائما استخون درد و زیر پتو هستم. 

وای منم دقیقا همینم تحمل سرما هم ندارم  خیلی بد مریضم هستم خدا نکنه سرما بخورم ی الم شنگه ای ر ...

چه بدبختی داریما من سرما نمیخورم ولی بخورم افتادم رو یه ماه 

اخرین باری ک سرما خوردم یه هفته سرم و امپول یه دو هفتم استراحت همه کارا افتاده بود گردن شوهرم خسته کوفته میومد خونه ب من میرسید

࿉᪣࿉
1474
منم همین هستم. یکی از دوستام میگفت سردی پا از ضعف. ولی نمیدونم چرا دائما سردم. الان که هوا سرد برای ...

من یه موقعی کنار بخاری همع جامم گرم میشه ولی پاهام هنو یخه از اخرای شهریور بخاریو روشن کردم شوهرم میاد میگه خونه رو کردی جهنم

࿉᪣࿉
1450