2733
2739
عنوان

لیپوساکشن

637 بازدید | 10 پست

سلام دوستان 

من چند وقت دیگ عمل ساکشن قسمت خارجی ران رو دارم 

کلا همه چیم خوبه فقط ی قسمت خارجی رون من از بچگیم چربی اشباع شده داشت دکترم گفت با ورزشو اینا هم نمیره 

وقت گرفتم 

اما از بعدش میترسم 

ناحیه جراحیمم کوچیکه اما واقعاااا ترس دارم از درد و شرایط بعدش ...

میترسم هیلی درگیر شم از درس و کار بیفتم 

کسی تجربه داشته از درد و نقاهت بعدش؟!😞😞

نه عزیزم اصلا اینطوری نیست که بعدش تا یه مدت زیاد نتونی کار کنی. مخصوصا لیفت ران که خیلی جراحی سبکتریه نسبت به ابدومینوپلاستی و... 

مامان من پیش دکتر نیکومرام لیفت ران و باسن و شکم انجام داد و فقط یک هفته بعد از عمل یه کوچولو درد داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

زن داداش من لیپوساکشن انجام داده خیلی قشنگ شده و خودشم خیلی راضیه. میخوای ادرس اینستای دکترش رو بهت بدم اگه خواستی بری ی سر بزنی مشاوره‌ هم خواستی تو دایرکت بپرسی جواب میدن دکتر خیلی خوبیه 

دکتر مریم شفیعی
09105656376

خاله من بعد زایمان دومش خیلی بدنش دفرمه شده بود و کلی اعتماد به نفسش پایین اومده بود. افسرده شده بود و میگفت ورزش کردن هم فایده نداره. از عمل هم می ترسید میگفت دیگه نمی تونم برم زیر تیغ جراحی و اینا. اما بالاخره من کلی باهاش حرف زدم و گفتم بابا من برات دکتر خوب پیدا می کنم، برو عمل کن. من که دوستم پیش دکتر سهراب مرادی عمل ابدومینوپلاستی انجام داده بود و خیلی عمل خوب و راحتی داشت رو به خاله م پیشنهاد دام، دو هفته دیگه قراره عمل کنه بالاخره

2738

از طریق پیجی که برای یه آقایی به اسم بیات هست من لیپو انجام دادم پیش دکتر علی اکبر عطایی و نتیجه افتضاحه میخوام ازشون شکایت کنم، حواستون باشه، الانم داره با دکتر رحمانی کار میکنه، نتیجه عملم اینقدر افتضاحه که افسرده شدم، هر جا بتونم کامنت میزارم که دیگرانو آگاه کنم

لیپوساکشن همون دراوردن چربی دیگه اینطوری میتونید چربی رو درارید و پالایش کنید بعد هر جا دوست داشتهباشید بزنید دکتر علیرضا تولیت رو میشناسم تو تهران که اینکارو خیلی خوب انجام میدهhttps://drtoliyat.com/نمونه-کار/