2733
2739
اسی جون مهرتوگداشتی اجراچقدازت هزینه گرفتن اخه منم میخوام این کاروکنم

فقط اون اول۵۰تومن گرفتن نمیدونم واسه چی بود امروزم رفتم ممنوع الخروج کردم ودرخواست استعلام دادم هیچی نگرفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بودم عزیزم و الان دو ساله جدا شدم برا همین میگم سعی کن اشتی کنی اگه راه داره 

یعنی اینقدر جدایی سخته...منم چند بار تا مرزش رفتم...ولی چون شرایطم خیلی سخته برگشتم😔😔😔از یه طرف دوست دارم جدا شم....از طرفی نمیتونم

درست میشه دایی  
2731
بعد جدايي حال و احوالت چطور بود؟ چطوري به فاميل و اشنا گفتيد جدا شدي؟ خيل سخت بود؟

حال و احوالم که خیلی بد بود هنوزم بعد دوسال خوب نیست مثل روزای اول نیستم خیلی بهترم کلی خوب طلاقم مشکلات خودشو داره از همون اول به فامیل گفتیم که میخوام جدا شم فامیلامونم خیلی زحمت کشیدند برا صلح که نشد بعد طلاقم حرف و حدیثی برام نزدند که اذیت شم و مثل کوه پشتم بودند ولی طلاقو به هیچ کس توصیه نمیکنم به همه میگم سازش کنید سازش کنید سازش کنید برید مشاوره مشاوره مشاوره طلاق اخرین مرحلست

2740
یعنی اینقدر جدایی سخته...منم چند بار تا مرزش رفتم...ولی چون شرایطم خیلی سخته برگشتم😔😔😔از یه طرف د ...

اره طلاق خوب نیست با اینکه من حمایت پدرمو دارم و مثل کوه پشتمه هم پدرم هم فامیلم ولی به هیچ کس طلاقو پیشنهاد تمیدم به همه میگم برید مشاوره

هییییی خدا فعلا که خبری نی من سرما خوردم خونمونم ریخت پاش بود هی داشت غرمیزد منم زنگ زدم به مامانم ا ...

شماهم حامله ای!توحاملگی خیلی سخته 😢من تواین۶ماه دومین باره

2706