2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستم دو‌ماه قهر بود خونه باباش....اخرشم خودش برگشت...میگفت اصلا یه زنگم نمیزد ....به نظرم کار اشتباهیه...چون میگفت رفتارش بدتر از قبل شده...

در صورتیکه مقصر شوهرش بوده

درست میشه دایی  
2731
نميدوني ادم به كجا ميرسه كه خونشو ول ميكنه ميره تا تو شرايطش نباشي نميفهمي انشالله هيچوقت نباشي ال ...

بودم عزیزم و الان دو ساله جدا شدم برا همین میگم سعی کن اشتی کنی اگه راه داره 

براچی مگه تعهدنگرفتی

نه تعهد اينا نگرفتم

سر مشكلات مالي و اعصاب خورديهاش رفتم

اومدن برم گردوندن

البته بابام خوب حالشونو جا اورد ولي بهم گفت دفعه اخره ايندفعه نتونستي بيا طلاقتو بگيرم

مردای الان دیگه تلاش نمیکنن تازه از خداشونم میشه بی مسئولیت میشن راحت میشن دنبال حال و حولشون میرن ...

دقیقا همینطوره...دوستم‌میگفت وقتی برگشتم خونه انگار بازار شام درست کرده بوده..از خداش بوده من نیام..

درست میشه دایی  
اسی جون مهرتوگداشتی اجراچقدازت هزینه گرفتن اخه منم میخوام این کاروکنم

سوال منم هست لطفا اگه جواب داد لایکم کن

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
میشه بپرسم چرا رفته بودی؟برگشتی بهترشده!

خیانت.. مشروب خوردی.. دوتا اختلال شخصیت.. بددهنی. همیشه خدا طلبکاره

فرقی نکرده... امیدی هم ندارم میخوام یه خورده خودمو جمع و جور کنم و برم

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟
2706