2737
2734
واسه منکه جمع کرده رفته پیش مامان جونش ک درسش بده من وبچشم بمیریم ب درک😔

خدا نکنه عزیزم....ان شالله سر عقل بیاد.‌..باید کاری کنی مهر و محبتش بهت زیاد بشع....از اونا دور بشه

درست میشه دایی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول رفتم محضرمدارکمم بردم عقدنامه وکارت ملی واین چیزااونجادرخواستموثبت کردن یه برگه دادن برم پست ...

خیلی ممنون از توضیحت

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
سلام عزیزم درسته قهراصلاخوب نیست ولی من۱سال با زبون حرف زدم هیچ کاری نکردم همش گذشت ولی روزبه روز ب ...

خب حق داشتی😔😔😔

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
2728
خب چرا برگشتین؟

همه فامیلامون منظر طلاق منم که خوشحال بشن  منم این آروز  رو تودل اونا میزارم 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
همه فامیلامون منظر طلاق منم که خوشحال بشن  منم این آروز  رو تودل اونا میزارم

واسه منم همینطوره هنوزهیچکدوم نمیدونن جرات نکردم بگم ولی ازطرفی هم اگه برگردم شوهرم وخانوادش۱۰۰برابر هار ترمیشن بدجورموندم وگیرکردم

واسه منم همینطوره هنوزهیچکدوم نمیدونن جرات نکردم بگم ولی ازطرفی هم اگه برگردم شوهرم وخانوادش۱۰۰برابر ...

خدا سرشون بیاره که بابت خوشحالیشون ماها باید بسوزیم بسازیم من همسر دیگه الان هم بچه نمی‌خواد خدا ازش نگذره من همسرم و بابت اذیت خودش و خانواده‌اش میسپارم خدا ومیدونم تاوان کاراشونو میدن

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
خدا سرشون بیاره که بابت خوشحالیشون ماها باید بسوزیم بسازیم من همسر دیگه الان هم بچه نمی‌خواد خدا ازش ...

واقعادرکت میکنم سخته منم شوهرم گفته دیگه نمیخوامت بچه روهم میبرم کلی هم تهمت بهم زدن باخانوادش ولی نفرین نمیکنم فقط میگم خدایاخودت ب راه راست هدایتشون کن بلکه بفهمن ک بااینکارا بیشتربه خودشون ظلم میکنن نه من😔

2740