1619
1632

تامپون چیه

قررررررررررربونت برررررررررررررم که مهربونتررررررررررین مهررررررررررربونایی .که جواب بی وفایی و بی معرفتیمو با مهربونیت دادی . شاید یه وقتایی فراموشت کردم اما تو یه لحظه م ازم غافل نشدی عشششش❤😚شششششششق واقعی فقط خودددددددددددددددددددت و بس.قربونت برم که چقدر غریبی رو زمین😔.با تمام وجودددددددددددددددددددددم از صمییییییییییییییییییم قلبببببببببببببببببببببببببببببم عاشششششششششششقتم و عاشششششششششقت میمونم❤عشق جاودانه و واقعی من فقط خودتی😚😚😚😚😚😚😍😍خداجونم😚😚😚😙😍😘🤗🤗🤗🤗🤗
نم پس نمیده  ولی خطرناکه چون مسمومیت میده کاپ خوبه

کاپ چیه

قررررررررررربونت برررررررررررررم که مهربونتررررررررررین مهررررررررررربونایی .که جواب بی وفایی و بی معرفتیمو با مهربونیت دادی . شاید یه وقتایی فراموشت کردم اما تو یه لحظه م ازم غافل نشدی عشششش❤😚شششششششق واقعی فقط خودددددددددددددددددددت و بس.قربونت برم که چقدر غریبی رو زمین😔.با تمام وجودددددددددددددددددددددم از صمییییییییییییییییییم قلبببببببببببببببببببببببببببببم عاشششششششششششقتم و عاشششششششششقت میمونم❤عشق جاودانه و واقعی من فقط خودتی😚😚😚😚😚😚😍😍خداجونم😚😚😚😙😍😘🤗🤗🤗🤗🤗

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

نم پس نمیده  ولی خطرناکه چون مسمومیت میده کاپ خوبه

کاپ حس میکنم استفادش سخته. واسه همیشه نمیخوام چن روز مادرشوهرم روضه داره میخوام راحت باشم. 

خدایا کمکم کن❤
1522
8
من حس میکنم داخل گذاشتمش سخته

یکی دو بار اول شاید سخت باشه اونم فقط یکم. زود قلقش دستت میاد. من الان 6 7 ماهه استفاده می کنم. اصلا دیگه دلم نمی خواد حتی یه ساعت پد بذارم

بله حس خوبیه تمیزه شخصی هست  به محیط آسیب نمیزنه  و پس نمیده

دقیقا مهم تر از همه اینه که دوستدار محیط زیسته. و از نظر اقتصادی هم تو بلند مدت خیلی به صرفه هست. هر ماه اون همه پلاستیک تولید و دور نمی ریزی

اصلا هم انگار نه انگار که پریودی. تمیز، بدون بو، کلا روزی سه بار لازمه عوض کنی

کاپ چیه ؟تامپون چیه😐من فقط میدونم نوار چیه😶یعنی خیلی عقبم

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
1626
ببخشید میپرسم کاپ سایز بندی داره یعنی کسی خونریزیش زیاده بزرگتر رو بخره یا نه

بله دو تا سایز داره. یکیش برای افراد با خونریزی معمولی و یکیش برای کسایی که خونریزیشون خیلی زیاده و یا زایمان طبیعی داشتن

یکی دو بار اول شاید سخت باشه اونم فقط یکم. زود قلقش دستت میاد. من الان 6 7 ماهه استفاده می کنم. اصلا ...

ای گفتی. وقتی پد میزارم حس میکنم دیگه فلج شدم نمیتونم تکون بخورم

خدایا کمکم کن❤
ای گفتی. وقتی پد میزارم حس میکنم دیگه فلج شدم نمیتونم تکون بخورم

پد خیلی بده. بو می گیره. عرق می کنه. هی باید عوض کنی. هی باید مواظب باشی پس نده. من یکی از مشکلاتم این بود نمی تونستم با خیال راحت یا به پشت بخخوابم اونم اون موقع که کمر درد داشتم و دلم می خواست راحت بخوابم. کاپ این مشکلاتو نداره. فقط باید خیلی دقت کنی تمام نکاتشو که تمیز باشه

1639