2737
2739
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا پسرتو بنداز سرش بگو بفرما بزرگش کن دو روز نگهش داره خودش کوتاه میاد

دوروز؟؟؟بخدا ی بار رفتم دندون پزشکی ب اصرار خودش گف بزارین پیش من بمونه مگه ماهم میتونیم بگیم نه ی قشقرقی میکنه بیا و ببین سه ساعت طول کشید هی دم ب دقیقه زنگ میزد ک کجایین تاهم رسیدیم ب شوهرم گف کجا مونیدین پس این بچه پدر مارو در اورد شوهرم گف خو حالا چیکار کنیم 

قبل یه سالگی به پسرت عسل دادی؟

ب زور میگف تو فرنیش جای شکر عسل بریز اگه نریزی خودم بهش میدم منم از حرصم گفتم اگه بلایی سرش اومد از چشم شما میبینم میگف چیکارم میکنی مثلا دیگه ب شوهرم گفتم رف تو نت دید چقدر ضرر داره رف ب ننه اش گف عسل نریزی ها

2731
منم رابطم شدید بامادرشوهرم بد بود ولی بچم ک بدنیا اومد خیلی بهترشد کلا سرگرم بچمه کازی بامن نداره .ب ...

خداروشکر خوش ب حالت من میتوستم ب نسبت تحملش کنم ولی از وقتی پسرم ب دنیا اومده دیگه اعصابمو خرد کرده ب خدا دارم خل میشم

درکت میکنم عزیزم...من همه ی اینا رو کشیدم..تاپیک های قدیمی منو بخون...فقط دور شدم راحت شدم..ولی الان ...

این عفریته هم اونجوری بود مثلا بچم کوچیک بود ی جا میرفتیم نمیزاشت بعلش کنم منم خوب دلم میخواست بچه مو خودم بغلم بگیرم خدا ازش نگدره

عزیزم قطع ادرار شبانه یعنی آمادگی برای ترک پوشک و یه مساله طبیعیه. عسل تا 1 سالگی باعث بوتولیسم و کو ...

ممنون دوست عزیز همه ی اینارو میدونم ولی کیه ب حرف من گوش کنه فقط میگه شبا شیر بده گناه داره ی حس بدی پیدا میکنم ک انگار من نامادریم بچم کامل از پوشک گرفتم تو روز فقط شبا جاشو خیس میکرد مجبور بودم پوشک ببندم ک الان اونم نمیکنه ولی مگه قبول میکنه هی میگه هی میگه از شوهرم میپرسه از خوابتون بزنید ب بچه شیر بدین 

2738
سه کلمه کمه عزیزم. اصلا دلیل بر وجود مشکل نیست، حتما از خدمات گفتار درمانی مراکز بهداشت استفاده کنید ...

بله میدونم کمه دکترم گف ولی گف من مشکلی نمیبینم اول گف بزارین ی نامه بدم ببرید گفتار درمان بعد مادرشوهرم گف نه کوچیکه بهش فشار میاد گف باشه پس دو و نیم صبر کنید الان دم ب دقیقه ب من متلک میگه میگه تو انقدر با تلفن میحرفی ب بچه توجه نمیکنی ب خدا من توروزو دوبار با مامانم میحرفم هنش میگه من نگرانم شبا نمیتونم بخوابم انگار شده دایه ی مهربان تر از مادر و میدونم گفتار درمان ببرم قبل من نشسته تو ماشین مگه میشه گف نیا بس ک فضول و پرروءه

ببخش زیاد پیام میزارم، تا قبل از 7 سالگی هرگز بچه رو جایی بدون خودتون نزارید، دوگانگی های رفتاری و ح ...

ن عزیزم لطف میکنی فدات 

مگه قبول میکنن بچه بود میگفت بیارش پایین مینشستم پیش بچم میگف پاشو برو خونت چرا نشستی اینجا نگهبان بالاسر بچه برو خودم میارمش تو سرمای زمستون نوزاد تازه ب دنیا اومده رو مجبورم میکرد ببرمش پایین خونش چند بار سرما خورد دیگه واقعا موندم چ مدلی بگم هر مدلی ک بگی گفتم دخالت نکن ب خرجش نمیره ک نمیره

دوست من یه راهکار اینه که وقتی می پرسه سکوت کنی و جواب ندی یا بگی اینا مسایل مادر و فرزندیه یه روز ...

عمرا همسرم قبول کنه و عمرا مادرشوهر سیریشم ول کن باشه اصن اعجوبه ایه من یکی بگه چ با زبون چ با کاراش تو کارام دخالت نکن باور کن حس میکنم غرورم شکسته و اصلا و ابدا دخالتی نمیکنم تو کار این بشر موندم

ی درگیریم ک الان داریم ب من میگه یقه اسکی بپوشون از الان هوای شهرمم زیاد سرد نیس کمی خنکه بلوز استین ...

تا جایی که میتونی رفت و آمدت رو کم کن هروقت چیزی گفت و واقعا حرفش به جا بود گوش کن اگه نه الکی بگو چشم و کار خودت رو بکن ببینه که تو گوش نمیدی خسته میشه باهاش بحث نکن نسبت به حرفاش بی تفاوت و بی محل باش 

ن عزیزم لطف میکنی فدات  مگه قبول میکنن بچه بود میگفت بیارش پایین مینشستم پیش بچم میگف پاشو برو ...

بگید دقیقا مادر نگهبان بچه اش هست، منم بعنوان نگهبانش هر جا باشه میمونم. زیادی وا دادید، یک کم محکم باشید

2706