2726
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 125 پست
تا جایی که میتونی رفت و آمدت رو کم کن هروقت چیزی گفت و واقعا حرفش به جا بود گوش کن اگه نه الکی بگو چ ...

هعی خواهر 

ب خدا من رفت و امدی ندارم ولی ب اصرار خودش روزی دو ساعت میبرم پیششون تا منو میبینه شروع میکنه ب حرفای درستش گوش میدم ولی درست نباشه ن ول نمیکنه همش میپرسه چرا فلان کارو نکردی یا میاد ی دعوای اساسی میکنه

هعی خواهر  ب خدا من رفت و امدی ندارم ولی ب اصرار خودش روزی دو ساعت میبرم پیششون تا منو میبینه ...

بلاخره مرگ‌یه بار شیون هم یه بار بهونه بیار بچه رو نبر یا با شوهرت یه دعوای اساسی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی فقط پشت اون درمیاد منم با زور حرفمو بهش میقبولونم خودشونم میدونن حرفم درسته ها

اوف خدا صبرت بده من باشم محل نمیدم ب جهنم فقط کار خودمو میکنم

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
بلاخره مرگ‌یه بار شیون هم یه بار بهونه بیار بچه رو نبر یا با شوهرت یه دعوای اساسی کن

باور میکنی چهار پنج بار دعوای شدید کردم جوری ک پای پدرمم کشیده شد وسط اصن موندم اینا از چ قومی ان ب خدا 

2728
باور میکنی چهار پنج بار دعوای شدید کردم جوری ک پای پدرمم کشیده شد وسط اصن موندم اینا از چ قومی ان ب ...

اون جوری که تو گفتی فک کنم تو یه ساختمون یا محله این شوهرت رو مجبور کن بره جایی دورتر از خونه مادرش خوته بگیره