2733
2734
خاهش میکنم گلم طوری نیست بالاخره هرکی یه طرز تفکری داره ولی جو نینیسایت تو تاپیکا اینطوریه مخالف بگی ...

ممنون که گفتی.ایشالله قسمت همه یه مادرشوهر خوب یا یه عروس خوب بشه.اونایی هم که بدهستن ایشالله خوب بشن

خدایاخوشبختی میخوام😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چقدر دوست داری برو خونه مامانت باهاشونم قطع رابطه کن تو مجبور نیستی برای هر چیزی حواب پس بدی هفته ای یه بار برو خونه مامانت خوب قهر کنه به درک مگه قهرو اشتیش فرق. اره باهم  دیگه باهم زندگی میکنین؟ 

2731

عزيزم اگر واقعا همه چيز همين طور باشه كه گفتى بهترين كار اينه كه دور ادماي منفي زندگيتو يك خط قرمز پررنگ بكشي و محوشون كنى رفت امدتو محدود كن احترام مادرشو نگه دار بالاخره مادره ولي به بقيه توجه نكن جواب تلفناشونم نده 

همين كه شوهرت باهاته خييييييلي خوبه

وقتی از ازدواج دوست پسر و دختری بدم میاد همینه.

ما ایرانیا تا وقتی شخصی به اسم مادرشوهر برای شوهرامون تصمیم میگیره نباید دنبال این کارا باشیم.

باید بذاریم ازدواج سنتی بکنیم که لا اقل دوتا بتونیم بزنیم تو دهنشون

اینجوری نه جایی پیش خانوادمون داریم نه پیش اونا.

والا ماهارو که خودشون خواستن و هر روز زنگ میزدن و در عرض یه هفته چنان با عجله عقدمون کردن  حالا نمیخوان

چه رسد به اونی که خودش پیدا کنه و ننه هه نخوادش و خواستگاری رو یک سال طول بده

ولی امیدوارم اینجور آدما زمینگیر بشن تا قدر عافیت رو بدونن

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

دوستان فقط میتونم یه چیزی بگم در برابر آدمای بی ارزش و زبون دراز تا میتونید پررو باشید اینجورآدما لیاقت احترام ندارند،ازهیچی نترسید داااد بکشید و پررو باشید مثل خودشون

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2740

نقطه ضعفشونم پیدا کنید وتا میتونید حرصشون بدید تا خودشون عقب نشینی کنند بی زبونی و آروم بودن و صبوربودن دربرابر این عجوبه ها بی معنیه

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
دیگه خیلی دیر شده 3 ساله ازدواج کردم

عزيزم شوهرت كه حاميته پدر مادرتم اگر دارن و حامي هستن

تو شهر پدر مادرت يك خونه بخرين و اونجا باشين ارامشم دارين بعدم ماهي يبارم بياين به اينا سر بزنين برين 

كاري نداره كه

تازه بچه دارم بشي شما نياز به مادرت داري بهت ارامش بده كمكت كنه

با شوهرت صحبت كن با پدرتم صحبت كن يكاري براي شوهرت جور كنن برين اونجا

ببین اگه من جای تو بودم همون اول به حرف پدرم گوش میکردم و این وصلت رو انجام نمیدادم. خودت رفتی با خانواده ایی که پدرتم راضی نبوده وصلت کردی حالا ناراحتی که آدم حسابتون نمیکنن. خانواده شوهر بعد از ازدواج بخشی از زندگی آدم میشن. چه بخوایی چه نخوایی . من مقصر اصلی خودت رو میدونم. خانواده شوهرت ذاتشون اونه. تو اشتباه انتخاب کردی عزیزم. 

یه خانم مستقل و قوی 
منم لایک بفرمایید لطفا هر زمان که گذاشتین

چشم حتما امشب میذارم چون مشکلی داشتم با هم اتاقی ک نخوابیدم از کلاس امدم میذارم

تاپیک بنده ام سربزنین😁

آقا هستم🕵️‍♂️
2706