2752
2734

من بدبخت دیشب فهمیدم مادر شوهرم اونی که فکر میکردم نیست و یه آدم هفت خط دروغ گوعه😭 داغونم خیلی دآغون...تا صبح نخوابیدم رگ پام گرفته باد کرده از حرص خدا ازشون نگذره که با زنگی دختر مردم بازی میکنن😭🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی مادرشوهرت بد نیست فقط از شما خوشش نمیاد

منم حق رو بهش میدم نه میتونه ببینتت نه از بچش بگذره

شما هم حق گله نداری چون همه اینا رو‌میدونستی و قبول کردی

شرط اول ازدواج رضایت خانواده هاست

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😳😳😳😳و اشتباه تند تند صحبت کردن  هرچی آروم تر و متین تر صحبت کنید همسر جذب میشه میخواد بیشت ...

آقای محترم این دستورالعمل ها واسه مردایی خوبه که مثل مردای قدیمی،مردددد بودن و توانایی تمام وکمال اداره و تامین یه زندگی رو داشتن.

در زندگیای امروزی که زنا پا به پای مردا وحتی بیشتر دارن مردونه برای تامین زندگی تلاش میکنن و جون مبکنن تو جامعه،این اداها واسه چیشونه؟

مثلا جنس برتره و باید خانومه در هر حال نازشو بکشه و بهش خدمات بده،؟

دیگه دوره این اداها گذشته.

اون خانم بیچاره هم که خونه داره و دوتا بچه کوچیک داره،بچه هارو از خونه باباش نیاورده که،تو همین زندگی بچه دار شده و زحمت مضاعف رو دوشش افتاده،

حالا جلو شوهرش کتاب دست بگیره،مثلا چی میشه؟

اسی مادرشوهرت بد نیست فقط از شما خوشش نمیاد منم حق رو بهش میدم نه میتونه ببینتت نه از بچش بگذره ...

من هم هر چي خوندم نفهميدم چطور بدترين آدم دنياست ؟حتي با اون عروسه مشكل نداره هر كاري كرده كه ايشون زن پسرس نشه خوب به هر دليلي نپسنديده آخرش هم كه كوتاه اومده ولي ايشون به نظرم كارش خوب نبوده كه با تحقير ازدواج كرده

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

وای این مادرشوهر نیست این مادرفولاد زرهه... مشکل روانی داره... تو رو خدا کم کن رابطتو این روانی کیه بخاطرش تشنج میکنی عزیزم.... جییگرم کباب شد برات

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
اسی مادرشوهرت بد نیست فقط از شما خوشش نمیاد منم حق رو بهش میدم نه میتونه ببینتت نه از بچش بگذره ...

اصلا توجیه درستی نبود.وا مگه مادرشوهره مرض داره..که پاچه اینو میگیره

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

خدااااااااااااایا.

اینا دیون یا آدمیزاد؟؟؟؟چه صبری داری😭😭😭

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
نه گلم قسم نخور مادرشوهرمن بدتر بادوتابچه رفت واسه شوهرم خواستگاری 

😔😔😔😔😔

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...

اکثرمادرشوهراهمینن شرط میبندم تو پستی مال من از مال توبدتره منتهی مادرشوهرتو تومردمی نداره و جلو همه احساسشو میگه مادرشوهرمن جلومردم ادای فرشته هارو درمیاره توخلوت میتازونه

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
2706