2733
2734

شبیه این اتفاق داشت برای من میوفتاد. موقع خواستگاری پدرم فهمید. بهم گفت اینا آدم زندگی نیستن. خودشون اینهمه از ما پایین تر هستن اما زبونشون درازه .منم قبول کردم. بعدش دیگه جواب پسر رو هم ندادم. خداروشکر تموم شد. من با کس دیگری ازدواج کردم. و الان هم خداروشکر راضی ام. 

یه خانم مستقل و قوی 

اسی خدا رو شکر کن شوهرت خوب هست اخلاقش شبیه اینا نیست کمتر شوهری طرف خانومش میگیره با اینکه مقصر مادر و خواهرشون هست پس ناراحت نباش عزیزم تو خودت مادر شوهرت رو گنده کردی و خودت این اجازه را دادی بهت بی احترامی کنند آره دوران نامزدی و عقد تو دست اون بودی اما الان نه اجازه نده بهت بی احترامی بشه دو هفته ای یبار برو خونه پدرت و با کوچکترین بی احترامی خونه اون افریطه نرو و دیدیش سلامش نکن ببین بعد یکسال چطور بهت احترام میذاره مادر شوهرت کپی برابر با اصل خواهر شوهر من هست که همین یکی خواهر شوهر دارم اما من اجازه بی احترامی بهش ندادم و الان 5 ساله رنگ خونش نه خودم و نه شوهرم ندیده باهاش قهر نیستم اما نه بهش بی احترامی میکنم نه احترام میذارم امام حسین علیه السلام میگه کبر در برابر کبر صدقه هست مگه کی هست مادر شوهرت زنیکه احمق افریطه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدن خونمون تا مامانم گفت خب شرایط شما چیه زود گفت ما برای شرایط نیومدیم اومدیم فقط آشنا شیم باهم . ...

بهت گفت سیریش،😳

لابد از اینکه باهم دوست بودید هم خوشش نیومده 

در عوض مادر شوهر من ماهه.ماه

دل همتون جیززززززززززز

همین یک تعریف ازش  بس که تو روم وای میسته میگه تو جن...ده بودی خودتو انداختی به پسرم

چرا؟؟؟؟ چون تو دانشگاه دوست بودی

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
2728

اسی جان مادرشوهرم به بدی مادرشوهر تو نیس ولی خییییلی جاها سر خرید عروسی دلمو شکوند و خسیس بازی در اورد و حتی دخترش هم دست بودن....

حالا همه اینا حتی بدترش سر دخترش اومده دقیقا عین همون کار که با من کردن سر دخترش اومده....ولی دخترش طلاق نگرفته داره میسازه!

خدا خودش عادله و انتقام گیر

2740
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

الهی 

چه وحشتناک مگه شمارو خدانکرده ازدر مسجد پیدا کرده بودن 

بعدش یه سوالی شما الان بچه دوم رو بارداری

من مادرشوهرم خیلی خوبه فقط آلزایمر داره میگیره هرکاری میکنه انکارشون میکنه 

هرچی میگه بعدش انکار میکنه

منم کلا هرچی میگه میگم حتما فردا یادش میره ولش کن

یبار نشست منم براش بازی نصب کردم باهاش برنج درست کردم ازش تعریف کردم که خوب برنج درست میکنی رازش چیه

بعد گفت مامانت باید یادت میداد

منم گفتم خب شماهم مامانمی دیگه 

خلاصه هرچی میگه منم تازگی یاد گرفتم هی میگم مااااماااانی نگو اینجووورررررییی خب 

لوس لوس میشم 

الان عروس بزرگه دور برداشته براش منم الکی میرم خودمو میندازم وسط میگم چرا به مامانم اینجوری میگی 

اونم کلی حرص میخوره حتی جلوی عروس بزرگه شده بگه اومدم خونت بهم ریخته بوده

منم گفتم مامان تا صبح بیدار مونده بودیم ببخشید که هیچکدوممون خونه رو جمع نکرده بودیم

گفت آره پسرمم باید جمع میکرد

خلاصه هرچی میگه من یه ببخشید میگم بهونمو میارم 

عروس بزرگه حالا باهاشون بد شده منم همون جوری مثل قبلم 

شده مادرشوهرم توی خرج کردن گفته مراقب خرجتون باش

منم گفتم چشم 

اون یکی میگه توی زندگیمون دخالت نکنید

من میرم مانتو ۳۰۰تومنی رو ۱۶۰ پیدا میکنم میخرم جاریم ۱۵یا ۱۶سال بزرگتره میره همونو یه رنگ دیگشو برمیداره بعد مادرشوهرم ناراحت میشه ازش

مادر شوهرم کلا گیر کرده بین دوتا عروس

من که خنگ بازی درمیارم براش تازگیا خودمو به نفهمیدن میزنم و اون یکی عروسه که به همه چیشون گیر میده 

تازه خواهرشوهرمم این وسط مونده چکار  کنه با کی دوستی کنه 

من با خواهرشوهرم جلوی اون یکی عروس خیلی گرم میگیرم جوری که اون به زبون اومده که چرا با من گرم نمیگیری با این که جدیده انقدر صمیمی شدی

خلاصه خیلی لوس شدم 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم