2737
2739

بعد من شوخی میکنم  یکم شیطونت میکنم بعدش میاد جنبه ندارهه میگه خیلی بچه ای میگم چه ربطی به بچه وبزرگ بودن دارهه هیجوقت نشده یبار باهم شوخی کنه هیجان بده به زندگیم منم کم کم دارم کلا رفتم تو لاک خودم طوری ک میرم خونه پدرم همه میگن تو یه دقبقه یجا اروم نمیشنستی چته شده بهت چرا انقد کم حرف آروم شدی😞

شوهر من موقع بحث بین من و خانواده اش حتی اگه حق با من باشه طرف منو نمی گیره و اصلا از اونا ناراحت نم ...

دقیقا شوهر منم انقد اعصابم خورد میشه .ولی حدا نکنه من حرفی بزنم که اونا ناراحت بشن ..البته الان خداروشکر بهتره وقتی تو عقد بودیم خیلی عذاب کشیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترین راه اینه برای کسایی که زخم زبون میشنون ازمادرشوهرارتباطشون رومحدودکنن قطعا اطرافیان این مسئله رودرک میکنن

نباید ارامش خودمون روفدای حرف مردم کنیم البته اینه همسرپشتیبان وهمراه باشه خیلی مهمه 

برای سلامتی دخترم دعاکنید

ماجرا ازدواجت رو خوندم اسی،،،،اول بگم کاش هیچ وقت عروس اینا نمیشدی مادرش از همون روز اول شمشیر از رو بسته بوده الانم کاریع که شده به نظرم رفتدوامدت را قطع کن با مادر شوهرت ایشاالله که بتونی خونه یه جایی بگیری که فرسنگ ها ازشون فاصله داشته باشی ولی خوب حوصله وصبری داری ایشاالله که خدا برات سبب خیر کنه وبه کوری چشم مادر شوهرت صاحب بچه شی

من فقط تا صفحه چهارده تونستم بخونم وواقعا سوال بزرگم اینه استارتر عزیز اگر همه چیز به همین افتصاحیه که شما تعریف کردی اخه چه اصراری بوده با این اوما وصلت کنی؟من بودم همون برخورد عجیب اول رو که میدیدم کلا شازده رو بلاک میکردم و خلاص اصلا خودم و خانواده ام رودرمعرض حملاات بعدی قرار نمیدادم !!!!! مگه قحطی اومده بود

سالها پیش زمانی که مجرد بودم یه حاج خانم با دوتا دخترشون اومدن خونمون به محض اینکه نشستن خانمه گفت خانم فلانی جان این تابلو که زدین توجهت قبله گناهه برش دارین  وقتی داشتن میرفتن مامانم گل رو داد دست دخترشون گفت انشالله اقا زاده خوشبخت بشن بعدم گفت اینا ادب معاشرت  ندارن به درد ما نمیخورن بزرگترشون اینه کوچکترشون خدا میدونه چیه  واقعا احترام ادم دست خودشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
سلام من همه پست شماهارو خوندم واقعا خیلی خوب جواب میدی وراهنمایی میکنی میشه بمنم راهنمایی کنی چکار ک ...

بله خوندم 

فکر میکنم کمی پیچیده باشه مسئله ی شما چون مشکل از همسرتون نیست زیاد 

فعلا ممکن چون پایین حرف زده بوده خواسته حرفش شکسته نشه بهتر اینجور مواقع به خانواده همسر اتو ندین مطمئن باشید فرداش به همسرتون گفتن زنت نذاشت بیایی و ایشون هم از شما دلخور و هم اینکه میخواد سبک رفتاریشو تغییر بده

و واقعا اشتباه کردین تحصیل و گذاشتین کنار اصن شما  باید حالا سرکار بودین و یک خانم موفق واقعا اشتباه بوده

اگر راضی نبودن جواب رد میدادین

مسئله ی شکش که جداگونه هست

بنده یک مقدار درمورد این مسئله با زن داداش صحبت میکنم ک راهکار دقیقی بده چون این مسئله شک حساس هست

امروز ۳تا۸کلاس هام هستن بعد اون میام پیام میذارم

شما سعی کنید خیلی نرمال رفتار کنید 

چون تقریبا تازه ازدواج کرده هستین کینه ها کمتر هست مابین خودتون و همسرتون پس روش های زنانه بیشتر جواب میده 

اما حتما یه کامنت جداگانه واستون میذارم 

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
از اون روز تا الان دعوا و بی احترامی زیاد کردن و من ساکت شدم و فقط نفرین کردم همون کارایی که باهام ک ...

.تو لز اول نباید ازدواج میکردی با همچی خانواده ای .خودت به عینه میدیدی ..باید بیخیالش میشدی که الان هی نفرین پشت نفرین‌.نکنه شوهرت بی دهن زبونه ..خیلی ازش حساب نمیبرن؟

چند روز بعدش تاریخ عقدمونو گذاشتیم برای جمعه چون داداشام سر کار بودن و مرخصی نداشتن فقط میتونستن جمع ...

ببخشيد دوست گلم اعصابم خراب شد چرا با همچين خونواده اي وصلت كردي اگه نميدونستي هيچي ولي رفتاراي مادرشو ديده بودي و ميدونستي شوهرتم كاري نميكنه فقط اظهار ناراحتي پس خودت مقصر هستي 😠 ببخشيد خيلي ناراحت شدم

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

عكس العمل شوهرت به رفتاراش چيه؟؟

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨

استارتر مادرشوهرت چندسالشه ؟ پدرشوهرت در قید حیات هست ؟‌ چون حرفی از اون نزدی 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ب نظر من همسرت باید مدیریت کنه که شما انقد اذیت نشی. چه لزومی داره انقد رفت و امد کنید، چرا اون باید بدونه چقدر میری خونه مادرت؟ 

خانواده همسر من بد نیستن ولی انقدرا هم خوب نیستن، با این حال همسرم نمیذاره زیاد بریم که مشکلی پیش نیاد. 

به نظرم مادرشوهری که انقد ظالمه و بی وجدان  حتماااا خودشم همینقدر حقارت کشیده تو زندگی و زجر کشیده و حالا میخواد تلافی کنه و حسادت میکنه که پسرش بیاد یه دختر دیگه رو خوشبخت کنه وگرنه این میزان از عقده و هااااری نمیتونه دلیل دیگه ای داشته باشه...

من با کنار گذاشتن راحت ترم تا با کنار اومدن ؛)
2706