2737
2739
😛😛😛 چرا درک میکنم درضمن ترفند هم زیاد یاد میدم خانما که همسر و بتونن باسیاست درستش کنن  

خوشبحال همسرت پس🤣

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😛😛😛 چرا درک میکنم درضمن ترفند هم زیاد یاد میدم خانما که همسر و بتونن باسیاست درستش کنن  

الان من همسرم پشتش رو کرده خوابیده. هر شب شب خیر میگفت. تازه من ازش دلخورم. الان من چکار کنم؟ منم بی تفاوت بخابم؟ 

شوهر من موقع بحث بین من و خانواده اش حتی اگه حق با من باشه طرف منو نمی گیره و اصلا از اونا ناراحت نمیشه.راهکار چیه استاد؟

و گریزی نیست از زندگی...
2731

خدا مادرت رو حفظ کنه معلومه دوستش داری که امضات هم هست، اما بدون بهترین مادر دنیا رو هم داشته باشی وقتی زن و بچه دار بشی باید بدونی مسعولیت اولت،  الویت اولت زن و بچه ان، ان شا الله که مرد خوبی باشی یه زن رو خوشبخت کنی

برااین ناراحتی؟؟؟؟بچه م بدنیااومدیکیشون نیومدیکیشون نگف خدانگهش داره هیچییییییی

ناراحت اصلا ببين در حد منو بچم نيستن ولي دلم شكست ميگم من پست ترين ادم جهان اين بچه بيچاره كه هنوز پا به اين دنيا نذاشته هنوز نديدنش چرا يه بار حالشو نپرسيدن مگه بچه بي گناه من چيكارتون كرده

الان من همسرم پشتش رو کرده خوابیده. هر شب شب خیر میگفت. تازه من ازش دلخورم. الان من چکار کنم؟ منم بی ...

اسید بری تو آفتابه شیر فلکه آبم ببند و بخواب صبح صداش در میاد

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
دقیقن از خدامه بچم به دنیا اوند اصلن نیان بزارن منو مامانم راحت باشیم 🤣🤣🤣

والا  من بچم ۸ماهش داره تموم میشه تازه امشب برگشته میگه اخه تو غذارومیزاری جلو دست بچه ک خودش بخوره خوب بچه ک بلد نیست این فرمایشش بخاطر دوتاعکس ک همسرم فرستاده بود گفت.میخوام یاد بگیره گهگاهی بعد غذا دادنش میاداونم میاد طرف سفره ما  منم براش میزارم ک باهاش بازی کنه فکرکرده من عقلم نمیرسه یکی نیست بگه اخه ادم فهمیده یعنی من از ۶ماه تاالان ک بچه غذامیخوده گذاشتم جلودست بچه ک خودش بخوره 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2740
خواستگاری شبیه اولین خواستگاری همسرم بود که اومدن خونمون هی مامانش میگفت خواستگاری نیومدم اومدن شمار ...

واقعا امضاتون عالیه🙏

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

شبش شوهرم پیام داد و خیلی ازم معذرت خواست و فرصت خواست ولی من میگفتم نه و ولی بازم کاری کرد کوتاه اومدم..دیگه بابامم مخالف شده بود و میگفت حق ندارن بیان دیگه بیان میندازمشون بیرون..این وسط از معارفه تا خواستگاری 1 سال گذشته بود بازم 1 سالی گذشت و مادره موافقت نمیکرد و پسرش التماسش میکرد..1 سال به من زنگ میزدن خودشو دخترش فقط توهین میکردن من هی با پسرش کات میکردم میگفتم به صلاح نیست بازم میگفت نه راضیشون میکنم تا اینکه 17 دی ماه سال 95 بود گفتن میخوان بیان و بابام راضی نبود میگفت به تو هم زنگ زدن بگو من میخوام دانشگاهمو تموم کنم خودت بگو نیان منم وم نمیشد به بابام بگم میخوامش داییمو شوهر خواهمو داداشامو فرستاده بودم بابامو راضی کنن فایده نداشت میگفت این زنه بچمو بدبخت میکنه..آخرش شوهرم خودش صبح خواستگاری اومد خونمون باهاش حرف زد و راضی کرد بابامو که بیاد و شب شد و اومدن..اون شب خوب پیش رفت ولی بازم اون بین تیکه هایی انداخت و خلاصه که نامزد کردیم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

رفتار مادر شوهرت فوق العاده زشت بوده و بی ادبی و بدجنسی رو ب اوج رسونده اما کوتاه اومدن و صمیمیت شما ب رفتاراش دامن زده و اوضاع رو بدتر کرده عزیزم.خوب بود ی کم خودت می گرفتی 

البته من و خیلی از عروسا همین مشکل رو داریم و تا آخر تاوان میدیم

و گریزی نیست از زندگی...
نمیشه کههههه الان من براپسرم یه تولدنگرفم چون نبودبعدشم دل خودم چی شوهرم چی اوووف خواهرنگم برات دلم ...

وای جان من یخاطر نبود مادرشوهر تولد نگرفتی؟؟من از الان برنامه میچینم برای ۴ماه دیگه ک ی دل سیر خوش بگذرونم تولد پسرم چون اونا رسم ندارن ونمیان 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706