2737
2739
عنوان

خانمایی که حافظ قرآنن یا کلاس حفظ میرن یه چند لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه جزء نمیشه اسمشو گذاشت بیشتر سوره حفظم

خوب عالیه ، حتما کلاس برید . تا جایی که میتونید حفظ های کوتاه مدت رو انجام ندید ، چون برای تثبیت خیلی مشکل میشه . 

سلام😊 
2728
خوب عالیه ، حتما کلاس برید . تا جایی که میتونید حفظ های کوتاه مدت رو انجام ندید ، چون برای تثبیت خیل ...

کلاس رو که دارم میرم ثبت نام کنم

من شنیدم برای تثبیت باید هرروز یک جزء دوره بشه درسته؟؟

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر
خب چرا نرفتین حیف نبود؟😔

لیاقت میخاد

ک ی سری گناها باعث شد خدا لیاقت حفظ قرانو ازم بگیره

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
من نیدم برای تثبیت باید هرروز یک جزء دوره بشه درسته؟؟

خیر ، شیوه ی خودش رو داره ، بسته به میزان محفوظاتتون و نوع اجرای برنامتون داره ، الزاما روزی یک جزء نیست.

سلام😊 
2738
لیاقت میخاد ک ی سری گناها باعث شد خدا لیاقت حفظ قرانو ازم بگیره

همین که شروع کردین حتما لایق بودین

برای منم دعا کنید خدااین نعمت رو روزیم کنه 

خیر ، شیوه ی خودش رو داره ، بسته به میزان محفوظاتتون و نوع اجرای برنامتون داره ، الزاما روزی یک جزء ...

خیلی ممنون متوجه شدم خداخیرتون بده😘😘

خوش به سعادتشون پس بستگی به خودم داره خیلی ممنون

روش هر کس برای حفظ فرق داره هر کدوم راحت تری بهترین روش حفظ اینه که قبل خواب حفظ کنی .موقع نماز صبح بیست دیقه قبلش بیدار بشی حفظت تثبیت کنی .اول صبح تحویل بده. یا همون موقع .حتما حتما وقتی حفظ کردی به کسی تحویل بده یا میتونی تو گوشی صدات ضبط کنی بعد گوش بدی اشتباهاتت درست کنی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

حتما برو و نترس

4سال حفظ کل طول میکشه 

واین مدت میشه طلایی ترین روزای تمام زندگیت

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
لیاقت میخاد ک ی سری گناها باعث شد خدا لیاقت حفظ قرانو ازم بگیره

عزیزم مطمئن باش خدا نور رو از هیچ کس دریغ نمیکنه ، این وسوسه ی شیطانه که داره شما رو دور میکنه از هدفتون.

قرآن دریای نور هست که همنشینی با اون گناه ها رو محو میکنه ، اتفاقا زمانی که فکر میکنیم مشکل داریم باید دو دستی بچسبیم به قران و نزاریم شیطان مارو محروم کنه از این دریای بیکران

سلام😊 

سلام گلم خداروشکر که به این فکر افتادی...

ببین عزیزم من عضو یه کانال بودم قبلا...لینک شو حذف کردم.....

الان آیدی ادمینشو میدم ...حتما برو لینک گروه و کانالشو ازش بگیر....

یعنی عین چراغ تو تاریکی کمکت میکنه...از صفر تا صد میگه چکار کنی

@najafi2854

علیرضا نجفی

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
همین که شروع کردین حتما لایق بودین برای منم دعا کنید خدااین نعمت رو روزیم کنه 

ایشالا

شمام برای من دعا کنید

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2706