2733
2734
عنوان

خانمایی که حافظ قرآنن یا کلاس حفظ میرن یه چند لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 56 پست
خوشبحالتون چند جزء؟؟

کامل حفظ بودم

ولی الان دوسالی میشه مرور نکردم

بیست جز را بیشتر مرور کردم 

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم آموزش هم میدن  کلاس قرآن یعنی همین دیگه خیلی ازشما سن بالاترهارو من دیدم واسه آموزش ر ...

سی دی آموزش هم داره؟میشه یه سی دی خوب معرفی کنی برام تو خونه یاد بگیرم اخه من اینجا غریبم نمیرم بیرون

2728
حوش بحالت گلم من ای کاش همون میتوتستم رو خوانی کنم متاسفانه بلد نیستم فقط حمدوتوحیدرو بلدم از بچگی ...

الحمدلله برای این تغییر مثبت ، نگران چی هستی عزیزم ، انقدر افراد میان برای ثبت نام که بلد نیستن ، اصلا فلسفه ی کلاس قرآن برای یاد گرفتنه دیگه ، اونی که بلده چرا باید بره کلاس؟ برید و ثبت نام کنید اونوقت متوجه میشید که افرادی هم مثل شما هستند ، نگران نباشید

سلام😊 
سی دی آموزش هم داره؟میشه یه سی دی خوب معرفی کنی برام تو خونه یاد بگیرم اخه من اینجا غریبم نمیرم بیرو ...

سی دی داره عزیزم پیدا کردم ریپلای میکنم میفرستم توبازار برنامه های آموزش روخوانی هست 

واینکه از قلم هوشمند قرآنی هم میتونی استفاده کنی آروم آروم براتون میخونه روی هر آیه ای که بزارینش قیمتش الان یکم گرکنه نزدیک چهارصدتومن

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر
اره دیگه همین میترسم فراموش کنم

من سه سال بعدش كلاساي تثبيت ميتوني بري و تو خونه مرتب تكرار داشته باشي ان شاالله موفق باشي

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
2740
وسوسه های شیطون همیشه درکنار رحمت خداوند بوده  خداوند بسیاااااار رئوف ومهربانه جان من من بنده ...

ایشالا موفق هم میشی

التماس دعا

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
دوباره تکرار کردید که ، خدا مشتاق تر از کسی که وسط تاریکی توی بیابون بدون راهنما مونده و یکهو شخصی ر ...

ممنون از حس امیدی ک بهم میدین.خدا واسه عزیزانتون حفظتون کنه.ان شاالله با کمک خدا شروع میکنم

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁