2703
2553

سلام عزیزان چقد طول کشید تا حافظ بشین؟

سخت نبود؟

برای فراموش نشدنش چکار میکردین؟

من میخوام شروع کنم امامیترسم نتونم موفق بشم😢

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونی. هر کسی مثل هم نیست .من دوستم تو یکسال حافظ شد. یکی دیگه تو سه سال بعضی ها شش ماه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2720

قبلا میرفتم.ولی متاسفانه ادامه ندادم

برام راحت بود و خیلی دوس داشتنی

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
میتونی. هر کسی مثل هم نیست .من دوستم تو یکسال حافظ شد. یکی دیگه تو سه سال بعضی ها شش ماه

خوش به سعادتشون پس بستگی به خودم داره خیلی ممنون

2714

شما شروع کن ولی سعی کن دعاهایی که برای حفظ قرآن هست بخونی خیلی خوبه.فکر کنم سرچ کنی اینترنت باشه

ان شاءالله موفق میشی

حفظ قرآن راحته ولی تثبیتش سخته باید بتونی منظم دوره کنی.اینو رعایت کن 

سلام ، اولا که راه خیلی خوبی رو در پیش گرفتن انشالله ، دوما معمول کار حفظ رو روی ۴ سال ببندید ، البته توی این چهار سال که ممکنه کم و زیاد هم بشه شما کار حفظ رو تمام میکنید و یه مدتی هم برای تثبیت باید بزارید . تا حالاجزئی از قرآن  رو حفط کردید ؟

سلام😊 
شما شروع کن ولی سعی کن دعاهایی که برای حفظ قرآن هست بخونی خیلی خوبه.فکر کنم سرچ کنی اینترنت باشه ان ...

اره دیگه همین میترسم فراموش کنم

سلام ، اولا که راه خیلی خوبی رو در پیش گرفتن انشالله ، دوما معمول کار حفظ رو روی ۴ سال ببندید ، البت ...

نه جزء نمیشه اسمشو گذاشت بیشتر سوره حفظم

2706