2733
2734
عنوان

خانمایی که حافظ قرآنن یا کلاس حفظ میرن یه چند لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 56 پست
عزیزم مطمئن باش خدا نور رو از هیچ کس دریغ نمیکنه ، این وسوسه ی شیطانه که داره شما رو دور میکنه از هد ...

وسوسه های شیطون باعث شد گناهایی بکنم ک خیلی پشیمونم.الانم انگار خدا همه درا رو ب روم بسته

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
کلاس رو که دارم میرم ثبت نام کنم من شنیدم برای تثبیت باید هرروز یک جزء دوره بشه درسته؟؟

بستگی به محفوظاتت داره هرچی میزان حفظت بیشترمیشه میزان مرورتم بیشترمیشه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حوش بحالت گلم من ای کاش همون میتوتستم رو خوانی کنم متاسفانه بلد نیستم فقط حمدوتوحیدرو بلدم

از بچگی و نوجوونی از دین و قران و...فراری بودم 😔😔😔هیچ وقت سرکلاس قرآن حاضرنبودم‌تومدرسه حالا که باحجاب شدمو خیلی تعییر کردم وعاشق دین خدا شدم دیگه کار از کار گذشته خیلی سختمه رومم نمیشه برم کلاس ثبت نام کنم میگن مگه میشه قران بلدنباشی😞😞خیلی بابت این ناراحتم

روش هر کس برای حفظ فرق داره هر کدوم راحت تری بهترین روش حفظ اینه که قبل خواب حفظ کنی .موقع نماز صبح ...

خیلی متشکرم واقعا به سوالات ذهنیم جواب دادین خیلی دلشورشو داشتم

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر
2731
حوش بحالت گلم من ای کاش همون میتوتستم رو خوانی کنم متاسفانه بلد نیستم فقط حمدوتوحیدرو بلدم از بچگی ...

الهی بگردمت وقتی خدا قبولت داره به خلق خدا چه ارتاطی داره 

اصلا خجالت نکشین پیشنهاد میکنم شماهم ثبت نام کنین 

امام باقر (علیه السلام) :

دعا (آن چنان است) که مقدرات حتمی الهی را دگرگون می کند.

امام صادق علیه السلام می فرمایند:
"اگر شخصی در پشت سر برادر مؤمنش برای او دعا کند، از عرش ندا می شود؛ برای تو صد هزار برابر مثل او است .
این در حالی است که اگر برای خودش دعا می کرد، فقط به اندازه همان یک دعایش به او داده می شد.
پس دعای تضمین شده ای که صد هزار برابر آن داده می شود، بهتر است از دعایی(دعای شخص دعا کننده برای خود) که معلوم نیست مستجاب بشود یا نشود."

گروه داریم با بچه های نی نی سایت 

دسته جمعی ختم میگیریم و ذکرها و دعاهای مجرب رو هرروز میخونیم 

دوست داشتین بیاین 

@hajat_va_bakht

الهی بگردمت وقتی خدا قبولت داره به خلق خدا چه ارتاطی داره  اصلا خجالت نکشین پیشنهاد میکنم شماه ...

قربونت عزیزم

اخه این کلاس ها فقط رفعداشکال میکنن و روخونی من باید مثل بچه ۳ساله اموزش ببینم 

بنظرت چکار کنم قولم بخدا همون روخوانی بدون غلط یاد بگیرم نذر میکنم حافظ بشم

2740
وسوسه های شیطون باعث شد گناهایی بکنم ک خیلی پشیمونم.الانم انگار خدا همه درا رو ب روم بسته

وسوسه های شیطون همیشه درکنار رحمت خداوند بوده 

خداوند بسیاااااار رئوف ومهربانه جان من

من بنده ی خوبی براش نیستم اماخب ازش میخوام تواین مسیر کمکم کنه

دوباره تکرار کردید که ، خدا مشتاق تر از کسی که وسط تاریکی توی بیابون بدون راهنما مونده و یکهو شخصی رو میبینه و نجات پیدا میکنه ، داره نگاه میکنه تا بنده ی خطاکارش برگرده ، بعد میگید در به روی شما بسته ؟

پاشو خواهرم ، دیگه این وسوسه های شیطان رو تکرار نکن .

سلام😊 
قربونت عزیزم اخه این کلاس ها فقط رفعداشکال میکنن و روخونی من باید مثل بچه ۳ساله اموزش ببینم  ...

نه عزیزم آموزش هم میدن 

کلاس قرآن یعنی همین دیگه خیلی ازشما سن بالاترهارو من دیدم واسه آموزش روخوانی میرن کلاس ماشاالله چه خوبم یاد گرفتن همت میخواد

اصلا انگار عربی تو مغز من نمیرهه😑😑 میشه واسه منم دعاکنی موقع قران خوندت یادی هم ازمن بکنی خدا کمک ...

اره عربی یکمـپیچیدست 

چشم لایق باشم حتمااا

2706