2737
2739
عنوان

زندگیمون ریخت بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 31 پست
شما چی کار میکنید؟؟؟

مادرم هر کاااااااااری براش میکنه ولی مگه راضی میشه بعضی وقتااااااا مامانم دیگه از دستش فشارش میره بالا خون دماغ میشه 

وقتی یه کاری براشون انجام میدی تایه مدت خوبی بعدش انگار نه دیدنت نه شناختنت

پیرن ولج گیر چه کنیم دیگه مهم خداست که داره میبینه

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر

یکم صبور باشید از مادرشوهر یا دختر خاله ای کسی کمک بگیر، حتی از دوستات

ما هم از این دوران ها توی زندگیمون داشتیم

من زمان کنکورم بود مامانم همش بیمارستان و دکتر بود دنبال مادربزرگم 

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم صبور باشید از مادرشوهر یا دختر خاله ای کسی کمک بگیر، حتی از دوستات ما هم از این دوران ها توی زن ...

هیچکس کمک نمیاد نه زن داییام نه خواهراش فقط مادر بدبختمه

2728

حالا مادربزرگ من چند سال پیش پاش شکسته بود .خاله هام فقط سر میزدن بهش .کاری براش نمیکردن .خواهر من طفلک میرفت ایزی لایفش میکرد .رختخوابشو میشست و ....اخر سر هم وقتی همسر خواهرم جوون فوت کرد حتی خاله هام برای هیچ مراسمش نیومدن 

...
به خدا سرحاله هر روز بیرونه میره کلاس ورزش وزنه میزنه مامانم داغون تره از نظر بدنی ولی هیچگس نمیفهمه ...

😑😑😑مامان بیچارت

2738
دقققااااا

انگارداری درمورد مامان من حرف میزنی خیلی درکت میکنم

بعضی وقتا انقد دلم واسه مامانم میسوزه 

بهش میگم کلااااا یه مدت ازشون خبر نگیر یک ماه بی خبر میمونیم خیلی آرامش داریم به محض اینکه دوباره ازشون خبر میگیره شروع میشه اعصاب خوردیا

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر
هیچکس کمک نمیاد نه زن داییام نه خواهراش فقط مادر بدبختمه

از بدجنسی دایی هات و از دلسوزی زیاد مادرته که اینجور شده 

انشالله خدا عوضش رو به مادرت بده 

باور میکنی ما حتی برای نوه های مجرد تایم آزادشونو زمان نگهداری از مادربزرگا و پدربزرگا میذارن 

باز خوبه چند نفرین مانان بیچارم یه نفره اونم سنش بالاست به خدا😣 دستشم که نمک نداره🙁

از بدجنسی دایی هات و از دلسوزی زیاد مادرته که اینجور شده  انشالله خدا عوضش رو به مادرت بده&nbs ...

بدجنس نیستن بی مسیولیتن تقصیر مادرربیرگمه میگه شماها برید به کارتون برسید این هست این باید بکنه😐

2706