2726
عنوان

زندگیمون ریخت بهم

583 بازدید | 31 پست

من فاصله خونم با مادرم و مادربزرگم چندتا کوچست

مادربزرگم به شدت پسر دوسته تنها دخترشم مادر منه که فاصله سنیشون خیلی کمه یعنی ققط مادر بدبختمو میکوبه و ازش توقع داره فقط یه نمونه بگم تصادف کرد و پاش شکست مادرم سه ماه تمام شب و روز ازش پرستاری کرد و کارش ول کرد حتی از نظر مالی شدیدا به مشکل خوردیم و چیزی نمونده بود اخراج بشه اخرش گفت کاری نکرده برای من خواهرام بودن😐 الانم مریض شده مامانم هر سری رفته کاراش کرده ولی نمونده پیشش تا اینکه بیمارستانی شده شب اول که هیچکس نیومد شب دوم داییهام اومدن مامانممم بود تمام مدت خودشم سنش بالاست ومریضه و دستش به شدت درد میکنه گریه میکنه از درد

مامانم میره دنبال کاراش و دایبم میمونه پیشش مادر بزرگم به داییم میگه این هیچوقت نیست😑 همیشه از مادر من طلبکاره داییامم توقعشون رفته بالا یعنی مادربدگم تو گوششون میخونه شما برید کار دارید این میمونه

نادر منم خودش مریضه واقعا نگرانشم اه😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به داییهات بگو اگر میدونید شما نمیتونیدمادرمنم نمیتونه حال و روز اون هم ببینید،خیلی سختتون هست پرستار واسه ش بگیرید مادر من حالش خوب نیست‌....

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
پیر که میشن افتضاح میشن  چی بگم اخه مادره نمیشه گفت بی محلی کن یا نرو پیشش

به خدا سرحاله هر روز بیرونه میره کلاس ورزش وزنه میزنه مامانم داغون تره از نظر بدنی ولی هیچگس نمیفهمه یه دقیقه اوند ن خونه ما غذا بخورن ۲۰ دفه زنگ زد یه بار گفت گشنمه یه بار گفت دسشویی دارم خب مگه اون خراب شده پرستار نداره😐

دقیقا همینی که میگین مامان مامان بزرگمه به ی جایی رسوند که پسراش تو بیمارستان بهش میگفتن بمیر انقدر سر و صدا نکن در صورتی سنگ پسراشو به سینه میزد!!!تازه پسرش میگفت به مامان منم باید کار کنی در صورتی که زن و بچه خودشو نمیاورد کاری کنند..  مامان مامان بزرگم واسه کاری که دخترش میکرد خیلی بی چشم و رو بود!اخرشم که فوت شد پسراش ارثاشو‌ بالا کشیدن مامان بزرگ منم هیچی!

2706