2733
2739
عنوان

عذاب وجدان داره میترکونه منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 99 پست
بخدا خسته شدم ن شب خواب دارم ن روز خونه نداریم کل وسایلم تو یه خونه درب و داغونه بچمم هی یه سره اذیت ...

میدونم ولی کاش تا به ثبات نرسیده بودی بچه دار نمیشدی

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

استارتر این شدت ناراحتی نمیتونه فقط به  خاطر این باشه که بچتون بد قلقی کرده، فکر میکنم یه مجموعه ای از عوامل شما رو به این حال کشونده.

حواستون باشه اگر اونها رو رفع نکنید ، مطمئن باشید که دوباره این کار رو تکرار میکنید و این بار شدیدتر.

اگر براتون مقدوره یکی دوساعت از روز رو بگید دوست صمیمیتون بیان خونتون ، باهم صحبت کنید ، بچه رو نگه داره، و شما فقط حرف بزنید.

حتی اگر خونتون بخاطر بچه ی کوچیک شلوغه هیچ عیبی نداره مانع از دعوت دوستتون نشه ، 

باید یه نفر خارج از خانواده باشه ، اما امین و مطمئن باشه که مشکلات دیگه براتون بوجود نیاد خدای نکرده .

صحبت صمیمی و درد دل ، اگر هیچ کسی رو ندارید پیش مشاور این کار رو انجام بدید .

لطفا حرفم رو جدی بگیرید.

سلام😊 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم استارتر میگه نخاسم خفش کنم بابا میگه خاسم یه لحضه فقط صورتشو نبینم

این روشه؟؟؟خودش میرفت بیرون از اون محل

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2742
این روشه؟؟؟خودش میرفت بیرون از اون محل

اصلا این خانم نباید با همچین شرایطی باردار میشد ..ولی جوری ک میگه خودشم بدجور داغونه باید بره روانپزشک این دیگه دست خودش نیس کاراش

2740

چند روز پیش توی اخبار ... می گفت نزدیک به 27 درصد مردم تهران از اختلالات روانی رنج می برن ، فکر کنید همه جای ایران همینه،مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم رو نابود کرده ، به جای دعوای لفظی با این خانم بهش آرامش و راهکار بدین

عزیزم میفهمم بچه اذیت میکنه خیلی سخت میشه خودتو کنترل کنی ی وقتایی اعصابت اینقدر میریزه بهم ک دوست داری هرکار کنی ولی صدای بچت قطع بشه یکم اروم بشی

میفهمم چون خودم تجربش کردم منم بچم شب بیداری میداد اینقدر عصبی میشدم ک دلم میخواست چنتا محکم بزنمش متاسفانه ۳،۴ بارم اینکارو کردم بعدشم کلی پشیمون میشدمو گریه میکردم ولی الان عصبانی میشم صلوات میفرستم یا مثلا حواسمو از کاری ک بچم کرده پرت میکنم 

خیلی تاثیر داره امتحانش کن

2706